PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31050}
7,4 1 457
ocen
7,4 10 1 1457
W głąb siebie
powrót do forum filmu W głąb siebie

bardzo ciekawy pomysł i realizacja, początkowo po oglądnięciu fragmentów nie paliłem się by obejrzeć ale teraz mogę powiedzieć: "szczerze polecam" (bardzo dobra gra Josepha Gordon-Levitta i Zooey Deschanel)

pavello200

Identyczne mam zdanie co twoje dotyczące tego filmu ,nawet napisałem parę słów o tym tytule u mnie. Zobacz sobie jeszcze tytuł "500 dni w miłości" tam razem występują Josepha i Zooey Deschanel choć w innej rzeczywistości niż w "Manic" :)

ocenił(a) film na 10
EHNATON2

Zdecydowanie trzeba obejrzec! swietny klimat

ocenił(a) film na 8
Naneh

zgadzam sie, film jest swietny, chociaz w trakcie filmu denerwowala mnie praca kamery, jednak na koniec wszystko wybaczylam i stwierdzam, ze film jest naprawde dobry ..

Misery_

film rewelacyjny, a rola Josepha niezwykle wyciszona i dojrzała

ocenił(a) film na 7
Magda83

patrzę na ten film trochę z innego punktu widzenia stąd może ta ocena, ale powiem Wam że bardzo podobało mi się przedstawienie i postawa terapeuty: traktuje pacjentów na równi bierze pod uwagę ich osobowości dobrze ich zna, ale także może się pomylić w ocenie co ma tragiczne skutki. źle mi się patrzyło pod względem nie do końca przedstawionych zdarzeń, dlaczego ktoś powiedział tak a kto inny zrobił tak, a czemu tu był taki i taki konflikt. czuję lekki niedosyt pod tym względem ale chyba dlatego że patrzyłam na ten film oczami terapeuty (bo prywatnie również zajmuję się ludźmi niedostosowanymi) a nie jak obiektywny widz. aczkolwiek prosiłabym o więcej takich filmów ;)

ocenił(a) film na 9
tyska_0

film bardzo ok, ciekawa praca kamery, film sprawiał czasami wrażenie jak by był kręcony jak "amatorski" dokument z ręki :P ale bardzo fajny efekt wyszedł :) dziwi mnie że ten film nie został bardziej nagłosniony...sama dowiedziałam sie o nim dopiero na filmwebie...Ogółem naprawde dobry film:))

ocenił(a) film na 7
maybell

zgadzam się z powyższymi opiniami, niestety ja akurat mam tak, że tego typu praca kamery bardzo mnie męczy i musiałem oglądać ten film z odtworzenia na raty... :(

ocenił(a) film na 9
maybell

Sposób kręcenia bardzo trafny- daje to wrażenie filmu paradokumentalnego. A o filmie dowiedziałem się hopsając po kanałach późno w nocy. Przykuł mnie jak jasna cholera. Uderza w mordę niesamowicie.

ocenił(a) film na 9
psysutra

Bez holywoodzkiej ściemy reżyserowi udało się pokazać trudne emocje. Konwencja paradokumentu tylko eksponuję głębie przekazu i autentyzm.Miło obejrzeć film,który zapada w pamięć..

użytkownik usunięty
pavello200

Dołączam do Zachwytów rola Joshepa bardzo dobra ale Don chadler wymiata. To dla mnie jeden z najbardziej niedocenionych aktorów. ma on na swoim koncie wiele fajnych filmów ale z taka grą powinien dostawać więcej ambitniejszych ról za które ma szanse dostawać nominacje do nagród różnorakich... pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones