PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 227 679
ocen
7,7 10 1 227679
8,6 44
oceny krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Po zwiastunach i opiniach sądziłem że w końcu będzie jakaś śmieszna animacja, ale niestety strasznie dużo jest tam momentów pseudo rozczulających, patetycznych i generalnie skierowanych do dzieci i wrażliwych kobiet. Sam pomysł na animację świetny, ale fabularnie słabo.

PabloPL

O nie! Animacja ma momenty, które są skierowane do dzieci! Niemożliwe! 1/10! A tak serio. Ty tak na poważnie?

_Zero_

Najpoważniej jak się da:) Liczyłem na coś pokroju Shreka czy Madagaskaru, to są bajki, w których humor i fabuła skierowane są również do dorosłych. Nie są one takie rozczulające i miękkie jak "W głowie się nie mieści", więc tym samym nie są tak nudne. Naprawdę nieźle się nudziłem na tej bajce.

PabloPL

W głowie się nie mieści jest skierowana zarówno do dzieci jak i do dorosłych, jednak zupełnie inaczej niż Shrek. To animacja niezwykle mądra z której nawet dorosły może coś wynieść. Mniej tu elementów komediowych, ale przecież nie można dlatego skreślać filmu ;)

PabloPL

Jako wrażliwa kobieta powiem że ten film był nudny i niezbyt ciekawy. Jak na tyle nagród i pozytywnych opinii spodziewałam się czegoś wielkiego.
Jego "mądrość" i "głębokość" mnie nie przekonała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones