PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640446}
6,1 42 971
ocen
6,1 10 1 42971
5,6 25
ocen krytyków
W imię...
powrót do forum filmu W imię...

Dwie kwestie. Najpierw drobna nieścisłość. Kiedy ksiądz siedzi z Dynią w samochodzie, ten ma rejestrację BGR 00507, a kiedy opuszcza parafię rejestracja to BGP 00507. A teraz ważniejsza sprawa: czy zgadza się Wam to, że Dynię przyjęto de seminarium. Gość ma dwa podpalenia na koncie i nie jest chyba pełnosprawny umysłowo. Pamiętacie jak zagadał do Adama na budowie: "księdzu, nauczy pływać?". Z całym szacunkiem, ale ktoś taki chyba nie nauczy się łaciny, albo nie przeczyta Tomasza z Akwinu. A poza tym jeszcze jedno pytanie: O czym by niby miało świadczyć wstąpienie Dyni do seminarium? Poza tym film ok.

ocenił(a) film na 7
Komputer_Odra

Jak dla mnie zakończenie niszczy cały efekt. Bo zaburza równowagę utrzymywana przez cały film. Zawsze można zastanawiać się czy ksiądz po prostu nie po pracował trochę nad "Dynią", nie jest powiedziane ile czasu minęło do przyjęcia "Dyni" do seminarium. Chociaż mnie to nie przekonuje;) Rejestrację też zauważyłem. Osobiście to zakończyłbym film kiedy pada deszcz i ksiądz wychodzi biegać.
Co do zakończenia to można go różnie interpretować, od odmienienia Dyni i jego chęci pomagania innym (jedyne uczucia i akceptację otrzymał od księdza), po chęć łowienia nowych chłopaków i seminarium jako azyl dla takich poszukiwaczy.
Pozdrowienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones