PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591553}
6,1 4 891
ocen
6,1 10 1 4891
4,5 4
oceny krytyków
W imieniu diabła
powrót do forum filmu W imieniu diabła

Ten film zostanie pokazany na festiwalu w Kazimierzu Dolnym 5 sierpnia.

ocenił(a) film na 2
no_name0

i owszem, był. najgorzej wydane 15 złotych w moim życiu.

ocenił(a) film na 6
wichajster5

Był aż tak zły?

ocenił(a) film na 2
no_name0

w moim odczuciu, kompletna porażka- oglądając miałam wrażenie że reżyserka jest nastawiona tylko i wyłącznie na wywołanie skandalu, vide potłuczona figura Matki Boskiej, młode aktorki znane raczej z romantyczno-serialowo-komediowych ról jako zakonnice, kiepsko z ładem i składem całości. Jak się tam zaplątała muzyka Michała Lorenca?!
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
wichajster5

Filmu jeszcze nie wiedziałam, więc ciężko mi ocenić. Pewnie moja ocena będzie bardzo subiektywna, bo lubię Romę Gąsiorowską, ale to się okaże. Bardzo czekam na ten film, a po twoim komentarzu nie wiem, czy słusznie...
p.s. Dziękuję i również pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 2
no_name0

Hm, no cóż, moje wypowiedzi, przynajmniej o tym filmie, z byciem obiektywną nie mają wiele wspólnego. Inna sprawa, że po żadnym innym dwubrzegowym seansie nie byłam taka zirytowana. Co do Gąsiorowskiej- dziwnie było ją zobaczyć w habicie po roli w Sali Samobójców, a przede wszystkim po Magdzie z "Wojny..."
Czekam na Twoją opinię:)

ocenił(a) film na 6
wichajster5

Jak tylko obejrzę od razu napiszę. Teraz muszę czekać, aż wejdzie do kina w moim mieście ;]

ocenił(a) film na 6
wichajster5

A tak w ogóle podobał Ci się film Sala Samobójców?
Wiem, że nie na temat, ale jestem bardzo ciekawa, co o nim myślisz .

ocenił(a) film na 2
no_name0

Czyli offtopujemy?
Mówiąc szczerze, przekonałam się dopiero za drugim razem. Wychodząc z kina po pierwszym seansie, byłam nieźle skołowana i trochę.... przerażona. Dopiero za drugim, kiedy pewne rzeczy już na mnie tak mocno nie działały, odkryłam piękne zdjęcia, niezłych aktorów i doceniłam mrówczą robotę, jaką Komasa musiał wykonać- a nie było to takie oczywiste, bo "Oda do radości" zupełnie mi się nie podobała:) W każdym razie, Sala Samobójców dla mnie jak najbardziej na plus- zarówno za temat jak i za formę :)

ocenił(a) film na 6
wichajster5

Mnie również bardzo się podobał, choć potem czytając różne komentarze zauważyłam kilka niedoskonałości, ale to nie zmienia faktu, że wywarł na mnie wielkie wrażenie. Oglądałam go kilka miesięcy temu, a cały czas siedzi mi w głowie. To film, który działa na psychikę... przynajmniej na moją.

ocenił(a) film na 6
wichajster5

Trochę czasu minęło, ale w końcu obejrzałam. Na razie na temat filmu nie przychodzi mi do głowy bardziej odpowiedni przymiotnik jak DZIWNY. Mam chyba jeszcze większy mętlik w głowie, niż główna bohaterka. Może jestem zbyt niedojrzała na takie filmy? Kto wie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones