PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652964}

W kręgu miłości

The Broken Circle Breakdown
7,7 20 006
ocen
7,7 10 1 20006
6,6 14
ocen krytyków
W kręgu miłości
powrót do forum filmu W kręgu miłości

Monroe & Alabama

ocenił(a) film na 7

W tym filmie jest wszystko co lubię. Treść, forma oraz emocje. Czyli to co może sprawić że do melodramatu przestają pasować przymiotniki "ckliwy" oraz "naiwny'. Felix Van Groeningen pokazał niebywały talent i z zainteresowaniem będę śledził jego twórczość. Nie przeszkadza nawet nadmiar kawałków bluegrassowych jako komentarz do wydarzeń. Jedynie końcówka wydaje się być nieco słabsza, bo miałem wrażenie iż twórca nie bardzo wie jak podsumować swoją opowieść. Poza tym to kawał dobrego kina na mocne 7, z aspiracjami na 8. Warto.

ocenił(a) film na 8
Lucky_luke

Polecam Ci również film Kac Wawa. Sprawił, że do komedii przestał pasować przymiotnik "śmieszny". :D

ocenił(a) film na 7
bitzgrzyt1

Znam ten film i doceniam :p Za 30 lat będzie tym czym dziś są filmy Ed Wooda.

ocenił(a) film na 10
bitzgrzyt1

Kac Wawa jak dla mnie potwierdza nie tylko, że komedia nie musi oznaczać "śmieszna", ale też że są filmy, na które zwyczajnie szkoda naszego cennego czasu.

ocenił(a) film na 10
Lucky_luke

Tyle komplementów żeby dać filmowi 7 ? :) Czego mu jeszcze brakuje ? Skoro są i emocje i muzyka i niebywały talent, treść i forma.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

To już kwestia mojej surowej skali ocen.

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

7 to wysoka ocena, a to że ludzie często dają bardzo wysokie noty powoduje że niektóre naprawdę rewelacyjne filmy giną w tłoku.

ocenił(a) film na 10
Kapsulski

A to jest właśnie rewelacyjny film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones