PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652964}

W kręgu miłości

The Broken Circle Breakdown
7,7 20 006
ocen
7,7 10 1 20006
6,6 14
ocen krytyków
W kręgu miłości
powrót do forum filmu W kręgu miłości

Muzyka

ocenił(a) film na 3

Film mnie rozczarował ale muzyka zachwyciła. Znacie jakieś fajne, żywe kawałki w stylu Blue Grass ?

Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 2
jimbo1887

Kurcze, spojrzałem w profil, widzę ogarnięty facet:-), jak można sobie nie poradzić ze znalezieniem takiej muzyki? To jak googlować frazę "mydło"( to nie mój tekst, autora nie pamiętam:-) Od siebie, zacznij od Króla- Johnny Cash, i może audycji Pana Manna w trójce w sobotę albo niedziele z rana zacznij słuchać, dużo straciła po odejściu/wyrzuceniu Wasowskiego, ale tam w weekend złapiesz mnóstwo, a jak się wkręcisz...pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
jakubski

HA ! Jak widać można :D Na łatwiznę chciałem iść i tyle. Audycje postaram się złapać w Trójce. Generalnie znalazłem grupę Stanley Brothers i póki co wystarczają. Cash to nie to czego szukam :D Ale dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 2
jimbo1887

Sobota lub niedziela chyba o 10, nie rejestruję który to dzień, weekend po prostu:-) sprawdź w ramówce, podlinkowałbym ale w tej chwili mam kilka minut na kawę, i później do pracy znów:-) W domu przejrzę płyty to Ci powklejam wykonawców lub soundtracki. Pozdro!

ocenił(a) film na 8
jimbo1887

jakiś czas temu w pewnym filmie kina drogi usłyszałem super kawałek niby country ,jednak nie takie z Mrągowa lecz inne ,lepsze . Trochę czasu poświęciłem , lecz okazało się że muzyka taka istnieje i ma się świetnie. Określana jest mianem alternativ country ,country gothic ,cementary western itp. Z całego serca polecam slim cessnas auto club,strawfoot ,those poore bastards ,pinebox serenade i wielu wielu innych będziesz chciał to znajdziesz

ocenił(a) film na 10
jimbo1887

Alternative country/Americana: 16 Horsepower, Wovenhand i ich wokalista David Eugene Edwards, Lilium, Jay Munly...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones