PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481708}
4,4 928
ocen
4,4 10 1 928
W krainie ognia i lodu
powrót do forum filmu W krainie ognia i lodu

Tym razem Puls proponuje nam na wieczór epicką historię osadzoną w realiach świata, w którym rządzą magia i miecz, w którym smoki pojawiają się jak grzyby po deszczu zaś Gimli może spotkać Imhotepa ;) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wspólny seans w najbliższy poniedziałek, 15.04 o 20.

Valdoraptor23

*Pierwsze zreknięcie na drugi plakat*
Może być całkiem przyzwoicie :)
*Trzeci plakat*
"Epickie fantasy oparte na historii Eragona i utrzymane w klimacie Lochów i Smoków!"

:(

Valdoraptor23

Uuu a mnie TeleTydzień sprawnie oszukał, twierdząc, że w poniedziałek Puls emituje to dzieło http://www.filmweb.pl/film/Siedem+przyg%C3%B3d+Sindbada-2010-559470 ;P hehehe może innym razem

pringles

To samo było pokazane na stronie telemagazynu przez długi czas, a tu nagle zmiana.

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Pewnie im kasetę vhs wciągneło, i musieli poszukać innej

justyk_ko

Dobra teoria :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dość dobra ocena główna. Czuję, że się rozczaruję :(

Valdoraptor23

Mam świetny pomysł - skoro kino będzie fantasy,w tym temacie piszmy po staropolsku,jak we "Wiedźminie".

jporuba

Istotnie, koncepcyja Twa przednią jest. Rzekłem.

:D

Valdoraptor23

Zaprawdę cieszę się królu,iż tak orzekłeś.

jporuba

Za Twą inicjatywę nadam Ci w posiadanie okoliczne grunta, te za rzeką Piraniakondy :D

Valdoraptor23

Zaprawdę powiadam Wam będzie to wieczór a nawet noc cała usłana natchnieniem twórców tego dzieła, a w zachwytach będziem się rozpływać i o dziele tym rozważać, usłyszcie me słowo gdyż stanie się.

theart

Amen :D

Valdoraptor23

milosciwyj jestes, o Panie ;* :D

Samarrita

Zaszczyt czynisz mi swym pochlebnym słowem, nadobna niewiasto ;)

Valdoraptor23

oto ma chusta... niechaj Ci szczescie w bojach forumowo-filmowych przynosi. Znaj to jako dar mej laskawosci :D

Samarrita

Artefakt ten czcił będę po wsze czasy z należnym mu szacunkiem ;)

Valdoraptor23

slusznie czynic bedziesz ;)

Samarrita

Zaiste miłą dla oka jest Twa aprobata.

jporuba

Ja tak nie umiem:(

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Trochę mnie rozczarowało, że Puls leci sobie w kulki i przerywa tradycyjny już wręcz ciąg poniedziałków z horrorami klasy Z. Za tydzień w programie widnieje co prawda "Megapyton kontra gatoroid", ale już za 2 tygodnie "Clash of the Empires".

"W krainie ognia i lodu" na trailerze prezentuje się całkiem strawnie. Możliwe, że się skuszę. Jak się nie ma, co się lubi, to...

KinoManiack

Hola,hola! Rycerzu KinoManiack! Proszę prawić po normalnemu!

ocenił(a) film na 2
jporuba

Jakem o wybaczenie prosić nie omieszkam za to me niefortunne gapiostwo, panie.

Zawżdy sojusznik nasz - książę Puls - raczył nas opowieściami o bestyjach, które nie cieszyły ino oka, acz i grozy dawkę pokaźnej nie oszczędziły. Dzisiejszą powieść za chędogą uznać nie potrafię, gdyż inne przyzwyczajenia na mych ziemiach królują.

KinoManiack

Twe rozterki ducha rozumiem, albowiem sam również lubuję się w sztuce wzbudzającej lęk niezmierny jak i trwogę powszechną, tu zaś opowieść awanturniczą mamy, okraszoną kapką mityczności... Czymże nas zaskoczy, dowiemy się pewnikiem dziś na wieczornej uczcie u księcia Pulsa ;)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

moi drodzy... na moim wyświetlaczu na tv pulskie widnieje: 7 besti... taki tytuł .... i co teraz?

hapibo

Jest to omyłka wynikająca z zaniedbania, jako że istotnie widniał tenże film przez czas długi, by w ostatniej chwili przeistoczyć się w "W krainie ognia i lodu". Powody tegoż działania nie są znane.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

dziękuje Ci o wielki mistrzu ;) rzucam jednym okiem gdyż latorośle moje jeszcze grasują! czy raczył nas ktos jeszcze nawiedzić tegoż pięknego dnia?

hapibo

Na razie pustki w sali gościnnej.

Aczkolwiek urodziwa panna z tej królewny :)

Valdoraptor23

Na posterunku !!! Niestety na razie oglądam o prof. Gapiku i jego wszędobylskich łapkach na ciele swoich pacjentek !! Też dobre !

ipsilon

Nie wierzę! Kto tu nas zaszczycił swoją obecnością!

MajMajn

Tylko dlatego, że mam okienko (w piekarniku) !

ocenił(a) film na 1
ipsilon

Nie patrz, bo diabła zobaczysz (jak mawiała moja babcia) :)

ipsilon

Witamy strudzonego wędrowca, proszę zasiąść, nalać wina do pucharu ;D

Tylko 2 i pół dukata + podatek pogłówny! :D

Valdoraptor23

Zdziercy !!! Ale czego mogłem się spodziewać ! Kamer i wywiadów ?!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

A jednak...~!!! co innego mi tu pisze a co innego leci ;)))

hapibo

O, jest i Mumia xD

ocenił(a) film na 3
hapibo

Imhotep :)

Valdoraptor23

O Bogurodzico! Juz mnie wzmoglo przerazenie, ze to Michael Keaton xD

pringles

Niechybnie Tyranozaur jakowyś nadchodzi, ziemia drży!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

eee.... to odrzutowiec! ale jaką ciekawą forme przybrał... mitycznego smoka! u lalalala

hapibo

Ów smok przypomina mi bardzo owe półlegendarne diabły morskie z Oceanu Południa.

jporuba

Istotnie spostrzeżenia Twe są całkiem trafne, wiedzę nie byle jaką posiadasz :)

Valdoraptor23

Rozpoczecie niczym u mistrza Hitchcocka ;P

pringles

Już wiemy, na czym twórcy osławionego Skyrima wzorowali początek swego dzieła :D

pringles

Piękny widok z pałacu mają, niczym w Królu Lwie :)

Valdoraptor23

Dzisiaj nie ma horroru ;(

MajMajn

Podeptano kajzerki przedniej jakości, taka strata!

MajMajn

Jakto nie? Nie przeraza Cie ten zatrwazajacy stwor xD?

ocenił(a) film na 3
pringles

smok wawelski ma przy nim na noc!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones