PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11498}
7,0 31 728
ocen
7,0 10 1 31728
7,0 5
ocen krytyków
W krzywym zwierciadle: Wakacje
powrót do forum filmu W krzywym zwierciadle: Wakacje
ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Ten dialog był w późniejszej części - RZYMSKIE Wakacje ;) Ale potwierdzam, że obłędny :) W ogóle rzymskie wakacje to wg mnie najlepsza z wakacyjnej trylogii :)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

A która to była część, jak pomylili numery w Niemczech i tańczyli jakiś bawarski taniec z laniem się po gębach, bo to właśnie w tym było - to są Rzymskie wakacje? Bo teraz to już mi się trochę myli. Szkoda, że Steve prywatnie nie jest najprzyjemniejszy, bo w tej serii naprawdę był genialny

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Ta scena również z filmu Europejskie Wakacje (sorki za wcześniejszy tytuł Rzymskie, w ogóle nie ma takiej nazwy. Chyba okładka nasunęła mi to skojarzenie a poza tym odwiedzają też Rzym we Włoszech :) Zwiedzają w nim większość popularnych krajów europy.
http://www.filmweb.pl/film/W+krzywym+zwierciadle%3A+Europejskie+wakacje-1985-114 97/photos/329059
;)
Szkoda, że zabrakło Polski z jej absurdami ;) Zgadzam się też co do Chevy'ego. Niesamowita seria a najlepsze chyba "Witaj święty Mikołaju". Zawsze rozsadza mi brzuch ze śmiechu w trakcie seansu :)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

Właśnie, Europejskie, tam była ta scena jak pół dnia jeździł rondem w Londynie i pokazywał dzieciakom te same zabytki.... mega filmik

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Dokładnie tak :) Dla mnie najlepsza część serii zaraz po "Witaj święty Mikołaju". Już sam wstęp (świński teleturniej) zupełnie rozrywa mózg inteligentnego człowieka a to co się dzieje później to już uczta dla oczu :D

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

Oj tak! Zgadzam się!!!! Świetnie się to ogląda!

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Ja właśnie kończę oglądać
http://www.filmweb.pl/film/Szalona+misja-1982-107561/relateds
Równie poryty humor jak w Krzywych Zwierciadłach". Dzika komedia ze szczenięcych lat :D Również polecam jeśli lubisz takie kino ;) Teraz efekty są tandetne w porównaniu do takiego Avatara czy Władcy Pierścieni ale gagi rozkładają na łopatki :) Fajnie że wygrzebałem po tylu latach :)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

O, dzięki! Ja tam szczerze mówiąc chrzanię efekty, wolę właśnie te gagi, dobrą fabułę i klimat, bo to przecież najważniejsze. Muszę obejrzeć! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

Również pozdrawiam i daj znać czy film wpasował się w gust ;)
W razie czego jest dostępny online bez limitu tutaj:
www.joy tv.info/filmonline/1593/szalona+misja-zuijia+paidang.html
(trzeba usunąć spacjępo JOY)
Pierwsze 10min słabe ale potem jest już lepiej ;) Kiedyś tą walkę z robotem oglądało się z opadniętą szczęką ;)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

OKI! Jutro będzie czas to oglądam! Miłej nocki!

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

OKI! Jutro będzie czas to oglądam! Miłej nocki!

ocenił(a) film na 7
Spoko_loko

ok. Wzajemnie :) Ja dziś korzystając z czasu wolnego obejrzę jeszcze ze 2 filmy :)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

Miłego oglądania!

JustynOryg

Europejskie wakacje, a nie rzymskie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones