PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874}

W matni

Brokedown Palace
7,2 7 708
ocen
7,2 10 1 7708
W matni
powrót do forum filmu W matni

powiem szczerze, że niesamowite wrazenie zrobila ta końcówka! kompletnie się nie
spodziewałem - super pomysł!
no a czy były winne....tak jak już to wielokrotnie było powiedziane zakończenie pozostawia
możliwość różnych wariantów, choć jednak bardziej prawdopodobne jest rozwiązanie takie, iż
zostały wrobione...
Idąc tym tokiem myślenia zastanawia mnie ciąg dalszy....na pewno gdy jedna jest na wolności
to szanse drugiej na uwolnienie wzrastają! (czyjeś poświęcenie własnego życia sprawia na
obdarowanej niesamowite wrażenie) Więc myślę, że ta nie spocznie dopóki czegoś nie
wskóra, jednak co mnie tu najbardziej smuci i cały ten dalszy ciąg stawia pod znakiem
zapytania, to to, jak wysoko sięga korupcja przemyt i to jacy wysocy urzędnicy są umoczeni!
Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że oficjalnie się walczy z przemytem, czy handlem
dragami, jak zwał tak zwał, a nieoficjalnie bardzo możliwe że sa z tego spore zyski czerpane
przez rządzących...
no i fakt, więzienie tajlandzkie ukazane bardzo lajtowo, ale może dzięki temu równiez bardziej
wrażliwi moga ten film obejrzeć, jednak na to trzeba brać poprawkę, że tak przyjemnie to tam z
pewnością nie jest....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones