PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10727}

W mroku pod schodami

The People Under the Stairs
6,0 5 284
oceny
6,0 10 1 5284
6,8 4
oceny krytyków
W mroku pod schodami
powrót do forum filmu W mroku pod schodami

Kolejny gówniany horror. Do niczego! Ani to straszne, ani śmieszne. Już po pierwszych trzydziestu minutach myślałam, że zasnę. Nie polecam.

ocenił(a) film na 7
paulinacwikowska

Ja natomiast polecam. Moim zdaniem dobry i ciekawy film (7/10).

ocenił(a) film na 8
paulinacwikowska

jak dla mnie rewelka! film ma klimat, na swój sposób jest oryginalny...
owszem, można się przyczepić paru rzeczy, zwłaszcza, że rok produkcji 91, ale oglądało mi się świetnie... stanowczo polecam. 8/10

użytkownik usunięty
paulinacwikowska

"Kolejny gówniany horror."- nie potrafię zrozumiec dlaczego wielu ludzi uzywa słownictwa na tak prymitywnym i nedznym poziomie. A film ciekawy.

ocenił(a) film na 1

ciekawy?? no dobra...kazdy ma swoje zdanie;) lubie stare produkcje,ale to mnie ani troche nie zaciekawiło. po samym tytule spodziewałam się o wiele więcej,o wiele.

ocenił(a) film na 5
alti182

Tytuł mnie bardzo zachęcił do obejrzenia, toteż to uczyniłem. Byłem przekonany, że będzie to film nieco "poschizowany" jak "Wąż i tęcza". Niestety jest to bardziej komedia, aniżeli horror. W pewnym momencie byłem już znudzony, gdy czarny mambo znowu "jakoś" się wymknął z rąk oprawcy. Dla mnie film tylko OK, 5/10.

ocenił(a) film na 1
McCoval

no tak. film swobodny na tvp1 w samo poludnie ; p

ocenił(a) film na 5
alti182

Ten film to taka ,,straszna'' bajka dla dzieci :)

użytkownik usunięty
paulinacwikowska

Niestety podpieram Twoje zdanie... Taka prawda :)
Wczoraj włączyłam tv, nawet i kino domowe licząc, że będzie w końcu coś dobrego. Ale po 15 minutach filmu, uświadomiłam sobie, że już go oglądałam. I muszę przyznać, nic specjalnego 4/10

użytkownik usunięty

Oczywiście miało być popieram x]
za krótki <br/>

Film może nie z wyższej półki, ale muszę stwierdzić, że miał w sobie kilka dobrych motywów np. charakteryzacja Roach'a i fajna rola Alice. Pomysł dobry, troche mało straszny. Były tam też sceny rodem z goru np. ci goście z piwnicy i pożeranie ręki przez psa (i ten tandetny kombinezon pana domu). Nie spodziewałam sie wiele po produkcji z 91, tak więc 6/10.

użytkownik usunięty
paulinacwikowska

oczywiście popieram
zamiast bać się to śmiałem bardzo głośno.....
film komediowy:):)

użytkownik usunięty

Zadzam się..zaciekawił mnie tytuł, ale film okazał się masakrą

ocenił(a) film na 6

Masakrą? Zaskakująco druzgocąca ocena jak na kogoś, kto ma w awatarze okładkę Dnia Bestii. Zdawałoby się, że luźny horrorek z akcentami komediowymi powinien być w twoim guście. No ale fakt, "People Under the Stairs" to filmik zdecydowanie mniej oryginalny i po prostu gorszy, al żeby od razu "masakra"?

ocenił(a) film na 10
KingOfWine

Fil był straszny, a postacie przerażające.
Zwłaszcza najbardziej rozgarnięte postacie : Mamuśka i Tatuśko :)
A tak na prawdę: słaba komedia. I jak zwykle mały Amerykanin ratuje całe miasto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones