PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10727}

W mroku pod schodami

The People Under the Stairs
6,0 5 284
oceny
6,0 10 1 5284
6,8 4
oceny krytyków
W mroku pod schodami
powrót do forum filmu W mroku pod schodami

Kiedy byłem dzieckiem oglądając go w tv bardzo cicho żeby rodzice nie usłyszeli :) strasznie się bałem. Świetna reżyseria mistrza horrorów Wesa Cravena. Film wkręcił mnie jak mało który, dzisiaj nadal powiem o nim że jest KLASYCZNYM ARCYDZIEŁEM Z DOBRYM KLIMATEM..

ocenił(a) film na 3
hansowaty

bo patrzysz nań przez pryzmat dzieciństwa, niestety dla mnie to strszliwa chała

ocenił(a) film na 10
hum_kryk

hmmmmm.... Co w takim razie nie jest dla Ciebie chałą ??? Zapodaj jakiś tytuł ;)

ocenił(a) film na 10
hum_kryk

Myślę że Wes Craven to dobry reżyser. Ale jak to mówią każdy ma własne zdanie. Mi ten film tam się podoba nawet dzisiaj. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
hansowaty

Też uważam go za świetnego reżysera- w szczególności jeśli chodzi o starsze produkcje, jednak ten konkretny tytuł nie przypadł mi do gustu... Szkoda, że odpisujesz tak późno... cięzko mi teraz napisać więcej skoro oglądałem go pięć miesięcy temu- kolejny dowód na to, że film nic po sobie nie pozostawia. Pamiętam tylko małego murzynka i goniące go psy. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
hum_kryk

Pryzmat dzieciństwa czy nie ja uwazam film za DOBRY.
Jak wiadomo o gustach i guścikach sie nie rozmawia bo każdy ma inne zdanie.
Jeden woli to a 2gi co innego i przynajmniej przez to wlasnie swiat nie jest taki nudny :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
wilkolis

Własnie ściągnął mi sie i mam zamiar ogladac raz jeszcze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones