PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10727}

W mroku pod schodami

The People Under the Stairs
6,0 5 281
ocen
6,0 10 1 5281
6,8 4
oceny krytyków
W mroku pod schodami
powrót do forum filmu W mroku pod schodami

fajny, ale... ale jest wiele "ale". początek, pierwsza poowa filmu - znakomita. niesamowity klimat nastroił mnie. potem może i dobrze się ogląda, ale w końcu jakość historii się załamuje, pojawia się wiele niedorzeczności tak i fabularnych jak i inscenizacyjnych, że MNIE zdzierżyć to było gorzej niż pierwszą połowę. nie narzekałbym tak, gdyby to nie był tak dobry film. bo dobry jest, jednak mógły, oj mógłby być lepszy. ogółem jednak ma swoją wartość, Craven robił lepsze i trochę gorsze film - ten plasuje się po środku...

użytkownik usunięty
dnaoro

Może jest troszkę niedopracowany i dziurawy ten filmik, ale ja bym się zbytnio nie czepiał. Ja się doskonale na filmie bawiłem, pomimo oczywistej niedorzeczności niektórych scen. Dla mnie LUDZIE POD SCHODAMI tonie tylko horror, ale też świetna komedia - scena, w której tatko lata po domu z shotgunem, ubrany w skórzany "kombinezonik", po prostu powaliła mnie na ziemię. Więcej jest takich komediowych akcentów w tym filmie, ale o tym najlepiej przekonać się osobiście, bo naprawdę warto.

no ogląda się bardzo bardzo dobrze :) a facet w skórze - rzeczywiście genialny motyw ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones