PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10727}

W mroku pod schodami

The People Under the Stairs
6,0 5 277
ocen
6,0 10 1 5277
6,8 4
oceny krytyków
W mroku pod schodami
powrót do forum filmu W mroku pod schodami

horror klasy D

ocenił(a) film na 5

Wspaniały dom, współlokatorzy godni pozazdroszczenia a i gospodarze bardzo mili :)

Rozwalił mnie tekst jak "mamuśka" wpycha do gorącej kąpieli Alice i mówi coś w stylu: "gorąco? w piekle jest goręcej". Ogólnie momentami niezła czarna komedia bo horrorem bym tego nie nazwał. Ogólnie tandetny film jakich mało. Liczyłem na coś w stylu "Zaklętych" Mastertona a otrzymałem horror klasy D czyli do dupy.

ocenił(a) film na 9
Thrasher_09

Klasyka klasyki! jak można twierdzić ze ten film jest do dupy...a no można, ale jak ktos w ogóle nie czuje klimaty horrorów lat 90.

ocenił(a) film na 8
Nacha

Filmy Wesa Cravena to coś więcej niż horrory, jak ktoś je ogląda tylko żeby się nastraszyć i podjarać grozą samą w sobie, to się rozczaruje i tyle ;)

ocenił(a) film na 4
alojzy_strup

Powiem wam ,że oglądając ostatnio ten tytuł wymagałem czegoś więcej od twórcy ''Koszmaru z Ulicy Wiązów'' ......Gdy pierwszy raz oglądałem Freddy Krueger'a mało się nie posrałem ze strachu. Pierwszy raz widziałem ten kultowy horror jako dzieciak i oczywiście inaczej człowiek to odbierał. Jednakże odświeżałem Freddy'ego w czasach dzisiejszych i myślę ,że nadal ma w sobie to ''coś'' . Niestety ''W mroku pod schodami'' nie było nic z tego co posiada ''Koszmar.....'' . Zamiast klimatycznego horroru dostałem od Wes'a Craven'a głupkowaty czarny humor z tandetnymi tekstami i kompletnie pozbawiony klimatu twór ,któremu moim zdaniem daleko do ''Koszmaru z Ulicy Wiązów''

ocenił(a) film na 8
cebul_297

Bo tu nie chodziło o horror (choć przy pierwszym oglądaniu można się w paru miejscach wystraszyć - zależy od widza oczywiscie), bardziej o historyjkę z morałem, trochę tez komedię i baśń społeczną. Wes Craven wiedział co robi, nie zawsze wychodziło mu bezbłędnie, ale trudno też przyrównywać każdy z jego filmów do najlepszego.

ocenił(a) film na 4
alojzy_strup

Nie staram się go szufladkować ale jednak ten tytuł kompletnie nie w moim guście

ocenił(a) film na 8
cebul_297

Rozumiem, bo też często zmieniałem o nim opinię

ocenił(a) film na 6
alojzy_strup

Także spodziewałam się więcej po tym filmie, ale generalnie rozbawił mnie w kilku momentach // dobrze, że oglądałam go ze znajomymi i mężem, którzy również uwielbiają horrory, inaczej podejrzewam, że bym się na nim trochę nudziła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones