PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10727}

W mroku pod schodami

The People Under the Stairs
6,0 5 284
oceny
6,0 10 1 5284
6,8 4
oceny krytyków
W mroku pod schodami
powrót do forum filmu W mroku pod schodami

dzis tez jest w tv....:)) przyznam,ze go nie ogladalam jeszcze...

ocenił(a) film na 6
negativaa

i radze Ci nie ogladaj go
chyba ze jestes tak zdesperowany albo nic ciekawszego nie znajdziesz;)

ocenił(a) film na 6
norbuss93

Ależ ten film można obejrzeć z przyjemnością. Tyle, że trzeba podejść do niego z odpowiednim, lekkim nastawieniem. Na pewno nie znajdziesz tu gotyckich klimatów, mroku i w ogóle... To taki straszak z przymrużeniem oka, na pewno nie pierwszy gatunek i mimo iż powstał na początku lat 90-tych mocno siedzi w klimacie poprzedniego dziesięciolecia z całą jego kiczowatością.

negativaa

heh 3 raz wciągu ostatnich 6 miesięcy, film nie taki zły, można spokojnie obejrzeć, chociaż trochę kiczu też jest

negativaa

Oglądałem to już kiedyś. Całkiem niedawno, również w tv. Ten film to niezła komedia. Nazwać 'horrorem' bym tego nie umiał. Dla mnie to zwykłe badziewie, ale przynajmniej pośmiać się można i to chyba największa zaleta tego dzieła. Dzisiaj zobaczę znowu. Może dostrzegę jakieś szczegóły, których nie udało mi się wyłonić za pierwszym podejściem.

suaweq

no to jednak już wiem jaki film wybiore na dzisiajszy filmowy wieczór, musze przyznac że jestem "horroromaniakiem" ale po waszych opiniach mysle że ciekawszy będzie farciarz na TVP2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones