PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722253}

W nieznane

Approaching the Unknown
4,7 4 140
ocen
4,7 10 1 4140
W nieznane
powrót do forum filmu W nieznane

Film jest tragiczny

ocenił(a) film na 1

Łysy MacGyver wysłany w kosmos. Naprawia przez większość czasu urządzenie, które ma działać po dotarciu do Marsa.

Dawno nie widziałem tak beznadziejnego filmu.

ocenił(a) film na 2
KUKA123

Dałem 2, żeby nie okrzyknięto mnie antysemitą. Ale jaja! To jest okropna tandeta, nie wiem czy bardziej w formie, czy w treści.

Krzypur

2 za to ,ze dotarł na Marsa ;)

ocenił(a) film na 2
vinyll

Można i o "trójkę" się pokusić, wykazując, że choć dotarł do Marsa, to realizatorzy udźwignęli ciężar artyzmu i nie lokowali tu widomo jakiego produktu.

Krzypur

Snickersa...? ;)

ocenił(a) film na 2
vinyll

Może być. Albo Milky Way.

ocenił(a) film na 7
KUKA123

Każdy co innego lubi i czego innego oczekuje. Ten film nie jest idealny, ale ma swoją głębię. Większość obecnych filmów z akcją non stop, nie zostawia po sobie żadnych wrażeń. Ten obejrzany w samotności, w nocy na projektorze zrobił na mnie dobre wrażenie. Kawałek solidnego kina. Nieścisłości odnośnie realiów nie są istotne. Liczy się nastrój i poczucie dobrze spędzonego czasu. Polecam dla wielbicieli prawdziwego SF.

ocenił(a) film na 5
ctrl456

Jaką niby głębię? Te przemyślenia astronauty, te wszystkie pytania i odpowiedzi, brzmią trochę jak jakieś Coelhizmy. Jak dla mnie to film niby próbuje zahaczyć o głębsze tematy, ale nie ma przy tym czegoś ciekawego do powiedzenia. Nie mówię że jest kiepski, ale na pewno wiele mu brakuje do miana dobrego SF.

Nastrój w połączeniu z nieco głębszą treścią i zejściem akcji na drugi plan, to był w "Drugiej Ziemii", "Ex machina", "Początku", "Moon". Na pewno nie tutaj.

ctrl456

Sensu w tym filmie nie ma, ale celowo zawiesiłem niewiarę, żeby poczuć klimat, który bardziej mi odpowiada od tego wesołkowatego w "Marsjaninie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones