PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802}

W obliczu śmierci

The Living Daylights
7,0 26 069
ocen
7,0 10 1 26069
7,2 6
ocen krytyków
W obliczu śmierci
powrót do forum filmu W obliczu śmierci

Pierwszy film z 007 jaki w ogóle pamiętam (miałem wtedy chyba 7 lat) i od tej pory jestem fanem całej serii. Ten film ma w sobie wszystko co powinno się znaleźć w historii o Bondzie: pościgi, fajne gadżety (zwłaszcza samochód rządził), akcje na całym świecie i świetna muzyka. Wiem że Ameryki nie odkryłem, ale muszę to napisać, jak widzę jak niektórzy jeżdżą po Daltonie, który od takiego Brosnana w niczym gorszy nie był, a wręcz przeciwnie :)

ocenił(a) film na 8
Fiedja

Ja też moją przygodę z Bondem zaczęłam od tego filmu i dzięki niemu stałam się fanką całego cyklu. Pamiętam tego vhsa porzyczonego od koleżanki w czasie wakacji - miałam chyba z 9 lat...Ehh.. ;) Rozumiem czemu nie wszystkim się ten film podoba i czemu wieszają psy na Daltonie, ale dla mnie to zawsze będzie najlepszy ze wszystkich Bondów :)

użytkownik usunięty
Vikinga

Jak na razie to większość wpisów tutaj to pozytywne opinie..;)..i prawidłowo.. tak ma być:)

Kreację Daltona docenia się chyba bardziej teraz.. kiedy wyszedł 'nowy' odświeżony.. brutalny i realistyczny (w zamierzeniu) Bond z Craigiem..i okazuje się że Dalton był pierwszejszy i lepszy..;)

ocenił(a) film na 10

Ponieważ bardziej ludzki Bond Daltona nic nie stracił ze swej Bondowskości. Pozostał Bondem.

ocenił(a) film na 8
Fiedja

Hehe, ciekawe bo ja swoja przygodę z Bondem również zacząłem od tej części:) Miałem 7 lub 8 lat i oglądałem to prawie dzień w dzień z vhs-ki. Dalton dał rade bez dwóch zdań!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones