PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802}

W obliczu śmierci

The Living Daylights
7,0 26 072
oceny
7,0 10 1 26072
7,2 6
ocen krytyków
W obliczu śmierci
powrót do forum filmu W obliczu śmierci

Ta wiolonczelistka była z Bratysławy. Widoczne były czeskie flagi tylko, że wtedy to była Czechosłowacja. W tym filmie Bratysława miała byc połączona z Wiedniem małym tunelem dla agentów. Dawno temu ogladałem ten film, więc mogę sie mylic co do tej wiolonczelistki (moze pochodziła ona z Pragi ale koncert był w Bratysławie). Ale na pewno pamiętam ten tunelik Bratysława-Wiedeń:)) Jakby co to poprawcie mnie lub opis:)) Pozdro.

ocenił(a) film na 8
pitero83

Wszystko się zgadza, koncert był w Bratysławie. Z Pragi było by trochę daleko do Austrii. Cóź, niektórym opisującym filmy mieszają się miasta, państwa oraz inne fakty z fimów. Opisy biorą chyba z niekompetentnych źródeł, a prościej jest przecież napisać coś na podstawie własnych spostrzeżeń. Czasem pójście na łatwiznę prowadzi donikąd, a opisy wydają się nie z tej bajki :-)

ocenił(a) film na 10
pitero83

No właśnie racja! Ten kto oglądał to wie, że była to Czechosłowacka Bratysława

ocenił(a) film na 10
Piter100

A wiecie ze to tak naprawde byl Wieden? :) Mam dvd i w materialach dodatkowych o tym mowi rezyser . Sceny w potencjalnej Bratyslawie tak naprawde byly krecone w Wiedniu, w czesci, ktora w przeszlosci zajmowaly i okupowaly wojska radzieckie ;) Taka mala ciekawostka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones