PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 272
oceny
6,9 10 1 51272
5,7 6
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

No nie wiem...

użytkownik usunięty

Według mnie to najsłabszy film ze Stathamem w roli głównej, które obejrzałem.

ocenił(a) film na 6

Aż tak źle nie wyszło , w sumie Statham dał niezły popis, tylko fabuła mierna, a przecież z pustego to nawet Salomon nie naleje :)

ocenił(a) film na 7
OmniModo

mocno naciągany, gość trzyma swoje akta tajne w piwnicy? co to ma być przecież takie dokumenty są w jakis chronionych archiwach ...

ocenił(a) film na 6
anngaj

Dlatego stwierdziłem, że fabuła mierna . Jednak z drugiej strony w takich filmach główne skrzypce gra szybka akcja, walki wręcz, strzelaniny i ogólna rozpierducha typu wypadki, wybuchy itp. a tego w tym filmie nie brakowało...

ocenił(a) film na 7

Może nie najsłabszy bo jest kilka gorszych od W Obronie Własnej ze Stathamem ale do najlepszych też nie należy Transporter,Adrenalina czy Death Race są lepsze.Daję 9 , jako że jestem fanem Stathama a film mi się podobał .

Pan_Dr

ja pier... jak dajesz 9 takim arcydziełom to reszcie pewnie dajesz 10 albo 1 tym co nie kumasz... nawet nie chce mi się tego sprawdzać.. jesteś "miarodajnym" recenzentem lol, na poziomie dupy :) swoją ewentualną krytykę zachowaj dla siebie, na filmwebie od 2015 mówi wszystko :) mimo wszystko pozdrawiam....

ocenił(a) film na 7
Shaker82

Komentarz pisałem we wrześniu nie widzisz że zmieniłem już ocene i to nie po twoim komemtarzu dla twojej wiadomości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones