PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120147}
5,7 1 750
ocen
5,7 10 1 1750
W piekielnym słońcu
powrót do forum filmu W piekielnym słońcu

Naprawdę świetny film. Potwierdza regułę, że nigdy nie można zacząć wszystkiego od początku. Tak jak każdy z nas, zapewne, wstaje rano z postanowieniem, że dziś nie będę robił x,y,z, zawsze dogania nas to nasze wczorajsze Ja. Oczywiście posługuję się tu olbrzymim uproszczeniem (zachaczającym jedynie o kilka procent niniejszej fabuły, mam na myśli idealny raj kobiety ze swoim wymarzonym facetem, który w pewnym momencie psuje jej mąż). Bardzo ciekawa wydaje się rola kobiety... Czy naprawdę była zła, czy po prostu rozdarta, z jednej strony mąż/idealny kochanek, bogactwo/szczęście, obowiązek/pokusa, wierność/rozkosz... a może najprościej dylemat "zginąć z lojalności" czy też "przeżyć z niewierności"..? Fenomenalna rola Kelly. Jak ktoś patrzy tylko na fabułę, może pewnych rzeczy nie zauważyć, jednak szukając pewnych pytań, film niewątpliwie nabiera interesującej głębi.

siegel21

Na wstępie pisze że może być SPOILER !
Moim zdaniem ona nie była ani zła ani rozdarta , była po prostu sprytna i cwana , czyli taka jak PRAWIE każda kobieta . To czego nie znalazła u jednego znalazła u drugiego , chciała przeżyć nie ważne jakim kosztem i to jej się udało . Jak była na lądzie to miała bogatego faceta a na wyspie pieniądze jej nie były potrzebne więc szukała cech u mężczyzny takich które zapewnią jej bezpieczeństwo i przetrwanie . Ogólnie film moim zdaniem 7/10 . Wydaje mi się że temat był dobry i gra aktorska również tylko nie potrzebnie pociągnęli wątek voodoo , laleczek i jakaś szamanka , to trochę bez sensu było i końcówka mi się nie podobała z motywem rodem z Predatora gdzie główny aktor posmarował się błotem i polował na nich ten pomysł trochę zrypał film i mogli to jakoś lepiej pociągnąć . Co do aktorki to bardzo zdziwiło mnie to że po 10 latach małżeństwa tak od razu chciała zabić męża i w ogóle taka szybka się zrobiła no ale cóż i takie śa kobiety ;)

ocenił(a) film na 7
pablox377

Dokładnie, Kelly była cwana, wiedziała że, aby przetrwać musi być z Manuelem. Spodziewałam się ,że film będzie słaby, a jednak sie pomyliłam..Końcówka mnie rozbroiła- faktycznie myslałam że po tym jak Manuel wbił się w kij, Kelly zabiła nożem Jacka.... Statek nadpłynął, a ona chamsko go zostawiła... I w sumie bardzo dobrze, za to jak ją potraktował, dziewczyna zrozumiała w końcu, że jej mąż był dupkiem. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones