PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240046}

W pogoni za szczęściem

The Pursuit of Happyness
8,1 270 142
oceny
8,1 10 1 270142
6,8 20
ocen krytyków
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

słabo i banalnie

ocenił(a) film na 3

Rzadko zdarza mi sie tak bardzo rozminac z ocena innych filmwebowiczow. Nie wiem skad zachwyt. Dla mnie kolejna banalna historia typu "od pucybuta do milionera", bez zaskoczen i nudno do samego konca. Moze to sie sprawdza w Ameryce, moze pod wplywem takich filmow ludzie wypruwaja sobie flaki, ale dla mnie to bylo zbyt plytkie i oczywiste. Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
exocet

Nie wiem ile masz lat czy jesteś, czy masz dzieci- rodzinę. Ja mam żonę i dziecko i dla mnie to rewelacyjny film. Można pomyśleć nad tym co się ma i jak ciężko mogą mieć inni równie zdolni i pracowici ludzie. Gorąco polecam

ocenił(a) film na 4
transdaw

Czyli trzeba mieć żonę i dziecko by docenić ten film, czy co? A jak mam kota to wystarczy? Potrzebujesz obejrzeć film do tego by pomyśleć nad tym co masz? Bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć sobie tego co tu napisałeś.

ocenił(a) film na 9
Boskigrom

Sądząc po Twojej wypowiedzi, tak, trzeba mieć dziecko. Wtedy film jest wręcz wzruszający. Nie obrażając Ciebie, kot to nie dziecko. A wiem co mówię, bo jak miałam psa myślałam jak Ty. Jak mam dziecko myślę, jak kolega transdaw.
Film rewelacyjny. Wzruszający. Piękny.

ocenił(a) film na 2
ClariseS

Współczuć twoim dzieciom. Film o kolesiu, który przez 30 lat jest nieodpowiedzialny i głupi. Brak zawodu, oszczędności i rozumu. Pozwala swojemu dziecku spać w przytułkach, samemu realizując jakieś głupie marzenia. Zero odpowiedzialności.
Typowa papka dla bez-mózgów, którzy zawyżają jego ocenę.

exocet

haters gonna hate. tak w skrócie. Film jest świetny.

użytkownik usunięty
Jackvill

"Haters gonna hate" - napisał geniusz. W skrócie.
Nawet nie masz kontrargumentów.
Komuś się nie podoba ten film. Mnie także.

Wybacz, masz racje. Nie powinienem był tak stwierdzić. Każdy ma prawo do własnego zdania. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
exocet

Pewnie przyznałabym ci rację gdyby to był film w 100% wymyślony przez scenarzystów. Ale jest to film biograficzny i to własnie sprawia, że nie jest to tylko tania historyjka z happy endem, a autentyczna historia człowieka, ktory może być wzorem dla kazdego. To jest film o sile marzeń, dążeniu do ich spełnienia, wierze we własne umiejętności, o skłonności do ryzyka...
W życiu nie chodzi tylko o to, że trzeba liczyć na szczęście, czekać na szansę. Trzeba znać swoją wartość i dawać z siebie wszystko, ryzykować. Ilu ludzi szuka pracy z takim zaangażowaniem? To naprawdę daje do myślenia.
Jeżeli ktoś po obejrzeniu tej produkcji nie nabrał chęci do działania na rzecz zmiany swojego życia, to szczerze tego nie rozumiem!

ocenił(a) film na 3
sesze

To, że tania historyjka z happy endem okazała się być na faktach ma być równoznaczne z ocenieniem filmu na arcydzieło? Filmy biograficzne też są naciągane i nie zawsze zgodne z prawdą. Niestety, ale w mojej opinii autor tematu ma zupełną rację.

ocenił(a) film na 4
exocet

Nie wiem skąd taka wysoka ocena tego filmu - zarówno ja jak i wszyscy moi znajomi z fw ocenili ten film wiele niżej niż średnia. Nudna historia do zaśnięcia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Boskigrom

jestes fanem zwiazku radzieckiego?bo nie wiem jak inaczej rozumiec twoj awatar, a to wydaje mi sie az nieprawdopodobne

ocenił(a) film na 4
WariatFuriat4z10

nawet awataru nie potrafisz zrozumieć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
WariatFuriat4z10

Na podstawie poziomu twoich wypowiedzi można wywnioskować coś odwrotnego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
WariatFuriat4z10

Nie wiem czy wiesz ale obrażanie innych użytkowników forum jest niezgodne z regulaminem tegoż forum i niezgodne z prawem RP.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
WariatFuriat4z10

W związku z tym możesz zostać zbanowany.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
WariatFuriat4z10

Najlepszym przykładem jesteś ty.

Boskigrom

Po co tu przylazłeś, szerzyć nienawiść? Jesteś zły bo nie potrafisz wyciagnąć żadnych wartości z tego filmu a inni to potrafią?
Takim jak ty nigdy nie dogodzi, żeby film był ciekawszy musieliby troche przekłamać prawdziwą historie, ale wtedy oczywiście czepiałbyś że film jest naciągany...

odejdź.....

ocenił(a) film na 4
arko05

Na jakiej podstawie twierdzisz że jestem zły? Ponieważ powiedziałem że nie wiem skąd tak wysoka ocena filmu?
Nigdy nie pisałem o naciąganiu prawdziwej historii, nie wiem skąd to wymyśliłeś.

ocenił(a) film na 8
Boskigrom

prosze zacytowac fragment kodeksu karnego, iz uzytkownicy forum filmweb.pl nie moga byc obrazani :)

ocenił(a) film na 4
martinez_

na szczęscie administratorzy tego forum znają prawo lepiej niż ty i już zajęli się tą sprawą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WariatFuriat4z10

Tyle pięknych inwektyw i wszystkie zostały usunięte, jakaż wielka szkoda.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WariatFuriat4z10

Ehh, ludzie nie potrafią oglądać filmów, nie którzy gdy nie zobaczą choć jednej scenki z zabijaniem, to dla nich ten film jest nudny jak flaki z olejem. Jeszcze inni nie rozumieją gatunków filmów, oglądają Sci-Fi i płaczą że odchodzi od rzeczywistości. A jeszcze inni porównują książkę z filmem, raczej każdy powinien się domyślić że ciężko jest zmieścić kilkanaście-kilkaset-kilka tysięcy stron na 2 godzinnym film.

A ten film naprawdę jest świetny.

przemo125

Masz poważny problem z rozumieniem, czym jest opinia, oraz krytyczne zaległości z języka ojczystego. Radzę, żebys ograniczył swój udział w jakichkolwiek publicznych debatach do czasu, aż ukończysz gimnazjum i wyprosisz tą tróję z polaka.

użytkownik usunięty
catzen

LOL! dobre

ocenił(a) film na 8
exocet

Banalny no tu się zgodzę. Raczej wiadomo jak to się wszystko potoczy od początku, ale jak przyjemnie się oglądało! Aktorstwo- klasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones