PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471852}

W pogoni

Choo-gyeok-ja
7,4 7 448
ocen
7,4 10 1 7448
8,0 5
ocen krytyków
W pogoni
powrót do forum filmu W pogoni

Film niezly, ale zupelnie nielogiczny. Irytuje absurdalne zachowanie policjantow. Zmarnowany potencjal. Zagadka zbrodni znacznie lepsza.

ocenił(a) film na 10
m4gu

Dobre:DDD"absurdalne zachowanie policjantów".Naprawdę dobry tekst.Nie wiem w jakim kraju mieszkasz,ale jeśli w takim w którym policja zachowuje się ZAWSZE logicznie,to ten kraj zapewne ma tylko jednego mieszkańca i jednego policjanta.
Co do samego filmu,to jak najbardziej logiczny.Nie wymyślaj nieistniejących problemów.

ocenił(a) film na 8
llama777

Właśnie obejrzałem. Zgadzam się. Genialny Thriller. Zachowanie policjantów jak najbardziej logiczne. W każdej scenie.

ocenił(a) film na 4
patra6

To był sarkazm?

ocenił(a) film na 8
Pshemox

nie, to nie był sarkazm. Film oceniam bardzo wysoko.

ocenił(a) film na 4
patra6

Film sie może podobać nie mam nic przeciwko, ale żeby mówić że zachowanie policji było logiczne to już moim zdaniem troche przesada.

ocenił(a) film na 9
Pshemox

Logiczne raczej nie było, ale prawdopodobne, jak najbardziej :).

ocenił(a) film na 9
llama777

Tak jakby w naszym kraju poczynania policji były logiczne. Policja jest ograniczona pewnymi protokołami i czy chce czy nie chce musi postępować według nich. Według mnie ten film pokazuje przy okazji niedorzeczność reguł prawnych jakie obowiązują w Koreii. U nas jest nie lepiej. Znam przypadki kiedy sprawca wykroczenia przyłapany na gorącym uczynku został zwolniony, gdyż jak twierdzą władze tożsamość sprawcy była nieznana. Poczynania bohaterów nie musza być logiczne tzn. mądre z punktu widzenia widza. Ciąg zadarzeń powinien być logiczny i to zostało zachowane. Film polecam.

ocenił(a) film na 5
m4gu

Zgadzam się. W krauj Samsunga, Hundai policja to sami debile. NIedorzeczności ocenę filmu z 8 zbiły na 5. Zmarnowany potencjał. Cięzko było oglądaćte głupoty. Niezły klimat ale czasem aż bolało.

ocenił(a) film na 8
InSides

Praktycznie w każdym koreańskim filmie policja i prokuratura są przedstawione bardzo negatywnie. Wynika to z faktu, że od czasu usatabilizowania się Korei Południowej jako państwa policja i prokuratura to dwie najbardziej skorumpowane i lewnie instytucje w kraju. Apogeum tego procesu miało miejsce w latach 90., dlatego też nie znajdziesz ŻADNEGO, nowszego filmu koreańskiego z dobrze pracującą policją.

m4gu

Jak dla mnie policjanci podkreślają wizerunek człowieka, jaki jest kreowany od samego początku w filmie. Totalny upadek, degradacja jakichkolwiek wartości, począwszy od zaniedbywania pracy, braku logicznego myślenia, kończąc na totalnym zatraceniu wartości u niektórych bohaterów. Takie kreowanie bohaterów, w tym przypadku policjantów miało swoją funkcję i tu sprawdziło się świetnie - kwestia tego, jak kto co postrzega.

ocenił(a) film na 10
m4gu

dorosniesz, zobaczysz polska policje i zmienisz zdanie. koreanska policja jest 10x bardziej kompetentna niz polska

ocenił(a) film na 8
MakoR

Prawda. Polska policja to dno("złodziej też musi z czegoś życ").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones