PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282822}

W rytmie hip-hopu 2

Save the Last Dance 2
6,2 12 688
ocen
6,2 10 1 12688
W rytmie hip hopu 2
powrót do forum filmu W rytmie hip-hopu 2

4/10 masakra!

ocenił(a) film na 4

daje 4 tylko dlatego ze zmienili główną aktorke na ciekawszą + ładniejszą. Powinni też zmienić nazwe na : "w rytmie baletu".gdzie tam hip hop w ogole? 2 czy tam 3 sceny?!! porażka. jak dla mnie to najbardziej nie udany film "hip hopowy"!

gwiazda179

Moim zdaniem Julia Stiles bardziej pasowała do roli Sary. Jeśli twórcy zdecydowali się obsadzić Izę Miko, mogli umieścić akcję trochę później, niż od jej start w Juliard, bo wydaje się zbyt wesoła i odmieniona, po prostu nie pasuje. Albo nakręcić zupełnie nowy, osobny film, nie powiązany z pierwszą częścią ;)

Poza tym 'W rytmie hip hopu' to kolejny przykład durnego tłumaczenia tytułów ;/

ocenił(a) film na 1
keiko_ryuzaki

Moze byc SPOILER.Jak sie rozpisze to moge cos palnac :P

Zgadzam sie.Film ni w zab nie pasuje mi na kontynuacje.Sara z I czesci i Sara z II czesci to wogole dwie rozne osoby.Calkowita zmiana charakteru.
W I czesci byla powazna dziewczyna,ktorej nie tak latwo bylo mowic o swoich uczuciach.Nauka nowego stylu tancaI(hip hopu) pomogla jej wniesc cos nowego do jej baletu i realizowac dalsze marzenia idac do szkoly.Jej chlopak ja w tym wspieral.W tym filmie nie zrobiono z niej mistrzyni hip hopu tylko pokazano jak ten taniec jej pomogl.
II czesc:Z powaznej dziewczyny zmienila sie w rozchichotana,rozlatana dziewczynke ktora bez wiekszych emocji nagle potrafila mowic o smierci matki,ot tak.Reprezentowala wogole inny styl tanca hip hopowego niz w I czesci.Pokazano ja jakby tanczyla hip hop cale zycie a nie miala tylko kilka lekcji ze swoim chlopakiem.Nagle balet przestal ja cieszyc i postanowila rzucic swoje marzenia o ukonczeniu szkoly i skonczyla tanczac w klubie,a jej nowy chlopak jeszcze to popieral i ja do tego namawial.
I gdzie tu cos wspolnego z pierwszym filmem.Chyba tylko imie glownej bohaterki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones