PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119928}
5,3 611
ocen
5,3 10 1 611
W siódmym niebie
powrót do forum filmu W siódmym niebie

Oglądając ten film wydawało mi się, iż za kilka minut zwymiotuje. Film ten stoi na poziomie "40-letniego prawiczka". Momentów śmiesznych trzeba szukać ze świecą a sam pomysł na scenariusz to jedno wielkie dno. Teraz żałuje, że straciłem 90min na takie dno. Szczerze nie polecam!!!

ocenił(a) film na 2
przemekpaz

niestety to prawda... poza ładnymi dziewczynami nie ma w tym filmie nic. bardzo płytki, wręcz prostacki scenariusz. ech szkoda słów. 4/10 tylko ze względu na dziewczyny:)

ocenił(a) film na 7
przemekpaz

To wy jesteście płytcy i tyle. Obrjrzyjcie go sobie jeszcze raz a dokładnie 66 minutę filmu i to co Burt tam mówi. Takich rzeczy nie mówi się w płytkich tandetnych filmach -
(Czasami warto klęknąć przed kobietą).
Ten film jest świetny siatkówka w wykonaniu pieknych kobiet które przeobrażają się dzięki swojej ciężkiej pracy ze striptiserek w mistrzynie w siatkówki plażowej dla kobiet.
Osobiście polecam ten film wszystkim - świetne klimaty, cudowne kobiety, śmieszne scenki i teksty oraz młody Paul Wesley (Pamiętniki Wampirów).

ocenił(a) film na 1
tomucho77

To arcydzieło!

ocenił(a) film na 7
skalp_el

A może napiszesz więcej argumentów zamiast marnie prowokować ! ?

ocenił(a) film na 1
tomucho77

Gra aktorska na najwyższym poziomie disnejowskim, wartka się kupy fabuła, wyśmienity humor, świetna praca kamery. Ogólnie cud-miód. Nie dziwi mnie, że ten film oceniasz wyżej niż żałosnego "Hobbita".

ocenił(a) film na 1
skalp_el

*wartka fabuła.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

"wartka fabuła, wyśmienity humor, świetna praca kamery" trafiłeś w samo sedno :)

ocenił(a) film na 5
przemekpaz

To film dla lasek wy geje obejrzyjcie Brubeck Mountain.

ocenił(a) film na 1
theart

Aleś porównał szambo do perfumerii.

ocenił(a) film na 7
skalp_el

Czyli geje to perfumeria ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones