PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 723
oceny
6,7 10 1 42723
6,4 9
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Może to kwestia gustu, ale czy tylko ja uważam, że ost w tym filmie to arcydzieło?

Corristo233

Nie jesteś sam, również tak uważam, po obejrzeniu filmu musiałem od razu zdobyć soundtrack :)

ocenił(a) film na 9
Corristo233

Muzyka jest świetna. Motyw który gra, podczas odłączania głównego ładunku, a później rozpalania słońca jest niesamowity. Ta muzyka podkreśla kruchość człowieka i ogrom kosmosu :)

ocenił(a) film na 7
Corristo233

zasadniczo na muzyce się za bardzo nie znam, ale ta tutaj była naprawdę rewelacyjna! podobał mi się kontrast pomiędzy muzyką a obrazem. dzięki temu muzykę naprawdę słychać i zostaje w pamięci.

ocenił(a) film na 7
Corristo233

bardzo dobra nuta!

ocenił(a) film na 7
Corristo233

Hans Zimmer jak zawsze na poziomie :) końcowy soundtrack powala ;)

ocenił(a) film na 10
Jashin89

ke? Jaki Zimmer? To że Hans robi dobrą muzę to nie znaczy że każdy dobry soundtrack jest jego autorstwa : )

Jashin89

Muzykę tworzyli John Murphy wspólnie z Underworld.

John Murphy - Sunshine (Adagio In D Minor)
http://www.youtube.com/watch?v=NQXVzg2PiZw
Underworld - Peggy Sussed
http://www.youtube.com/watch?v=QBoDT2y48dg

ocenił(a) film na 7
flowwere

Wydawało mi się, że to Zimmer nagrywał :D a faktycznie sluchałem tego wiele razy i chodzi mi o Surface of the sun , tak John Murphy nie wiem dlaczego napisalem Hans zimmer :D

ocenił(a) film na 6
Corristo233

tez sie dolaczam ze muza powala(troszke kojarzy mi sie z incepcja).niestety dla mnie film tragedia! jeszcze na poczatku jako tako sie zapowiadal-juz nie bede sie zaglebiac ze wiele rzeczy bylo nielogicznych i niemozliwych ale to przeciez nie jest dokument wiec odpuszczam myslalam ze bedzie to dobre nowatorskie kino sf ale okazalo sie jakimis bredniami ktore w ogole mnie nie przekonaly,niestety,bo boyle potrafi krecic dobre filmy

ocenił(a) film na 10
kikihanka

....ja lubię WSZELKIE KOSMICZNE DŹWIĘKI - uwielbiam:)

ocenił(a) film na 6
Corristo233

Muza świetna !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones