PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811}

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

On Her Majesty's Secret Service
6,4 28 117
ocen
6,4 10 1 28117
6,2 13
ocen krytyków
W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
powrót do forum filmu W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

Najgorszy Bond

ocenił(a) film na 4

Aktor wyglądał jak policjant z Gangu Olsena [ totalnie się nie nadawał do roli Bonda] , nudny, akcja ciągnełą sie niesamowicie, nierealny. 4/10

ocenił(a) film na 10
islandia13

Nierealny? Ten film jest o kilka razy bardziej realny niż te "realistyczne" Bondy z Craigiem. ;)

ocenił(a) film na 9
Stranger

Najbardziej mało realny jest "Świat to za mało" i "Golden Eye"
Ale co z tego - nie o to w Bondach chodzi.
Jeśli autor tego tematu tego nie rozumie - polecam "Janosika"

ocenił(a) film na 4
_Lennox_

Bond to gadżety akcja ale nie da sie ogladać filmu tak nierealnego przez co nudnego. W goldeneye i świat to za mało jest nierealnie ale widz sie nie nudzi.

użytkownik usunięty
islandia13

Też uważałem, że to najgorszy Bond, do czasu, aż obejrzałem Quantum of Solace - to dopiero jest bondowska porażka.

ocenił(a) film na 4
islandia13

do stranger Mówisz ze jest realniejszy niż te z craigiem ? to jak bloffert przezył bobsleje

ocenił(a) film na 10
islandia13

A jak Craig praktycznie bez szwanku wyszedł z tej kraksy z Astonem Martinem w CR? Samochód przekoziołkował osiem razy, a on zaledwie stracił przytomność.

ocenił(a) film na 4
Stranger

Bo Craig to Bond, James Bond a nie Bloffert

ocenił(a) film na 8
islandia13

Najgłupsza odpowiedz jaką w życiu czytałem O_O

Archimod

Wcale nie taka zła część.
Mi się podobała mimo tej dawki nadzwyczajnego "realizmu".
A George Lazenby wcale źle się nie spisał, nie miał bym nic przeciwko gdyby miał grać Bonda zamiast takiego Craiga.
Jeszcze można dodać że jedna z bardziej klimatycznych części serii, choć do najlepszych dużo brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones