PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811}

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

On Her Majesty's Secret Service
6,4 28 119
ocen
6,4 10 1 28119
6,2 13
ocen krytyków
W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
powrót do forum filmu W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

Najlepszy z cyklu

użytkownik usunięty

"W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" to, moim zdaniem, jeden z najlepszych filmów opowiadających o przygodach Jamesa Bonda. Wiem, że wiele osób się oburzy, że jak to, a Sean Connery, a Roger Moore, że Lazenby w ogóle nie pasuje do tej roli. OK. Connery był najlepszym agentem 007 w historii całej serii, Moore najbardziej ujmującym, ale żaden z Bondów z ich udziałem nie był tak dobry jak "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości". Mamy w tym filmie wszystko. Są dynamiczne pościgi, cudowne zdjęcia, niesamowitą fabułę i jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych w całej Bondowskiej serii. Nie zapominajmy oczywiście, o fakcie pojawienia się pani Bond. Na to wszystko niewielki wpływ miały słabe umiejętności aktorskie Lazenby'ego. Jestem wielkim miłośnikiem filmów o agencie 007. Obejrzałem je wszystkie po kilka razy i z czystym sumieniem polecam każdemu "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości".

ocenił(a) film na 7

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones