PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786774}

W ułamku sekundy

Aus dem Nichts
7,1 15 361
ocen
7,1 10 1 15361
6,8 33
oceny krytyków
W ułamku sekundy
powrót do forum filmu W ułamku sekundy

Wspaniały ojciec i mąż, do tego Turek agnostyk, znany diler i absolwent zakładu karnego ginie wraz ze swoim dobrze wychowanym synem w ataku bĄbowym. Zamachu dokonali nazistowscy spiskowcy, nie dość, że okrutni to jeszcze do tego biali. Matka i żona ofiar, nowoczesna, bezrobotna narkomanka, robiąca sobie w wolnych chwilach kolejne tatuaże postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, po tym jak bezduszny sąd uniewinnia zamachowców. Znając przepis na bĄbę wysadza kampera ze sprawcami i sobą i w końcu wszystko się układa.

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Łamie stereotypy i to Cię denerwuje?

Agatonik

Absolutnie nie, w filmach s-f każdy scenariusz jest możliwy, nawet ten najbardziej odrealniony i absurdalny, ograniczony jest wyłącznie wyobraźnią twórcy. Ja jedynie opisałem to co zobaczyłem.

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Patrząc na odradzający się faszyzm i nacjonalizm ten film może mieć w sobie więcej prawdy, niż teraz sobie wyobrażamy. ale przecież to już było - Breivik

Agatonik

Od czasów Brevika ile ataków rasistowskich i ideologicznych przeprowadzili muzułmanie na innowierców i białych? Pojedź do Francji i spędź w dzielnicy muzułmańskiej 10 godzin, a następnie napisz jak wygląda tolerancja, żeby było ciekawiej załóż na szyję mały krzyżyk. Zapoznaj się także z definicją nacjonalizmu, zanim zaczniesz porównywać go do faszyzmu, bo powtarzasz jedynie frazesy usłyszane w lewackich mediach.

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Dlatego osobno potraktowałam faszyzm, a osobno nacjonalizm. Z Francji, to jak na razie widziałam przede wszystkim żółte kamizelki, do których doczepili się zwykli chuligani. I nie byli to w większości muzułmanie.

Agatonik

Widocznie nie interesujesz się tym co się dzieje na świecie, wojsko na ulicach Francji, które jest tam obecne od kilku lat jest tam przez białych faszystów sądzisz?

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Teraz przez białych zadymiarzy

Agatonik

Tzw. Żółte kamizelki protestują przeciw rządowi i Macronowi od listopada 2018, a wojsko na ulicach jest od kilku lat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones