PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605641}

W umyśle wroga

Extracted
6,7 9 139
ocen
6,7 10 1 9139
W umyśle wroga
powrót do forum filmu W umyśle wroga

Przyjrzałem się dokładnie momentowi 59min27sek i zacząłem sie zastanawiać po co gościowi tam był potrzebny linuxowy nmap i po co skanował nim porty komputera lokalnego....
zagadką pozostaje dla mnie używanie MEncodera - czyli kodera/dekodera formatów wideo....
a już myślałem że to jakaś zaawansowana technologia przyszłości :D:D

Doom123123

:) Ale wnikliwy jesteś. Supermena pamiętasz? Tam na monitorze kiedy go "ścigali strzelając laserem" pojawiały się punkty :). A na górze był licznik :SCORE :)

Doom123123

Niesamowite jak wiedza moze przeszkadzac w odbiorze filmu

bombay

Koleś trochę poleciał, ale troszkę racji ma :P Nikt nie będzie mówił, że czarne jest białe, a białe jest czarne.

ocenił(a) film na 6
Doom123123

Robocop miał biosa, T-800 chyba też coś "naszego", właściwie większość filmów, w których są jakieś komputery jest zrobione pod "idiotów". Najlepsze jest hakowanie 1024bitowego klucza waląc paluchami na oślep po klawiaturze laptopa z Pentium 1 pod maską. I nie mówię o wchodzeniu tylnymi drzwiami ;) A kto pamięta "Gry wojenne"? Nawet niezły film, można na nim zobaczyć 8 calowe dyskietki - miałem w rękach tylko raz w życiu ale nie używałem. Pozdro dla wszystkich dinozaurów, którzy zaczynali dawno, dawno temu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones