PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257850}

Wakacje Jasia Fasoli

Mr. Bean's Holiday
6,7 79 372
oceny
6,7 10 1 79372
4,8 10
ocen krytyków
Wakacje Jasia Fasoli
powrót do forum filmu Wakacje Jasia Fasoli

Ten film w ogole nie jest smieszny!! ani zaden inny z jasiem fasola :/ Szkoda czasu na ogladanie takiego szajsu :/ Lepiej zabrac sie za cos ambitnego

rudaxxxmarta

Lepiej oglądać Charli Chaplina który stokroć jak idiota wypuszcza z rąk półmisek i dumie nad tym czemu tak się dzieje ?
Nie masz nic sensownego do napisania - nie zakładaj nwgo tematu - tylko brudzisz forum.
Pozatym Twoja subiektywna ocena nikogo nie interesuje ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rudaxxxmarta

... ale po co zakładać nowy temat ?
pss bezsens !

rudaxxxmarta

jas fasola to swietny komik (ratuje honor wielkiej brytanii) jeden wlasciwie moj ulubiony fakt film nie byl arcydzilem ale miny jasia togra to nadrobily

pozdrawiam

piter_sobiecki

Do załozycielki tematu :

Jeżeli wyraziłaś swoje zdanie ... obrażajac przy tym fanów Jasia Fasoli to może zargumentujesz jakoś swoją wypowiedź ?
Czemu uważasz go za debila ? itp itd ?
Każdy ma prawo do własnego zdania - ale zakładanie nowego tematu i "kjechanie" po filmie i fanach w taki sposób jak to zrobiłaś uważam wręcz za debilny

ocenił(a) film na 1
Tef

hahahaha :D jacy urazeni ;D dzieciaku,zajmij sie czyms innym niz wypisywaniem mi tu jakiegos skomlenia ;/ Film jest do dupy i tyle,aktor jest nudny,teksty i sytuacje nie sa smieszne,ot co. Zaloze sie ze Atkinson pewnie jest takim idiota w real life ;/ A wy,wielcy fani sie znalezli,wlasnej matki pewnie byscie tak nie bronili jak durnego filmu ;D

rudaxxxmarta

Dzieciaku ? - ale o czym Ty tu piszesz, to jedna wielka checa czytać Twoje odpowiedzi ! Nie wiesz nic o mnie, ile mam lat jakie zainteresowania bądź też szacunek do rodziców !
Tak więc Twoje chore postulaty wołają o pomste do nieba !

"Zaloze sie ze Atkinson pewnie jest takim idiota w real life"
A to, to co ? Zanim cokolwiek napiszesz może warto byłoby się jako tako doinformować o danej osobie ? Gdyby był takim idiotą, nie osiągnął by tego co ma ! BAFTA - tytuł najlepszego aktora komediowego chociażby w 90 roku !

"My wielcy fani" --> heh ... żałosne !
Nie uważamsię za wielkiego fana, chod lubie od czasu do czasu obejrzeć jakaś dobrą, śmieszną produkcje filmową, która zszerza miliony osób w kinach ?

Jak już wcześniej pisałem swoje wywody zachować tylko i wyłącznie dla siebie. Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie :)




Dwie rzeczy nie mają końca: Wszechswiat i ludzka głupota /Eistein

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rudaxxxmarta

"Byłbym hipokrytą, gdybym zgodził się śpiewać 'Meat Is Murder' pomiędzy budkami, w których smażą się hamburgery"

ZDANIE W PEŁNI ODZWIERCIEDLAJĄCE TWOJĄ SOBE <lol2>


... zresztą co ja się produkuje i tak szczeniaku nie zrozumiesz !

ocenił(a) film na 1
Tef

ale z ciebie cienias,nawet dobrze dosrac nie umiesz :D I po co mowisz do mnie szczeniaku skoro nie wiesz ile mam lat baranie ostatni? I przestan mi tu rzucac jakimis durnymi cytatami ktorych pewnie szukales caly dzien w internecie hahahahaha :D

rudaxxxmarta

widze ze kolezanka marta(jakas tam) ma problem osobowościowy,,, moze myslalaś nad zmianą płci,,, zachowujesz sie jakiś burak który za wszelką cene chce zarazić innych swoją głupotą (najlepiej siłą), albo dawno nie miałas chłopa i teraz sie wyżywasz na forumowiczach, Pan Atkinson zasługuje na wielki szacunek bez względu czy ostatni jego film dostał Oskara czy Złotą Maline,, jest wielkim aktorem i wspaniałym człowiekiem, także jak chcesz obrażać go i jego fanów to założ sobie blog i tam wypisuj te wypociny... Viva la Mr. Bean !!

majmex

Tylko, że koleżanka nie potrafi zrozumieć ... że jej płytki sposób wyslawiania się razi w oczy ... na pierwszy rzut oka widać, jaki reprezentujesz poziom intelektualny jak i osobowy :D
16 ? 17 lat ? trafiłem ?
Niestety moim życiowym celem nie jest "dopierdalanie" innym i zgrywanie jakim to jest się hojrakiem wirtualnie, co pewnie świadczy o zacofaniu i kompleksach w rzeczywistości :D

Jeszcze raz Ci to ładnie klarownie napisze - może zrozumiesz !

JESTEŚ GŁUPIA JAK BUUUT, NIE MASZ ŻADNYCH STOSOWNYCH ARGUMENTÓW !!!!!

ocenił(a) film na 1
Tef

16,17 lat? :D nie,nie trafiles,wybacz ;D Wiecie co...faceci jednak sa naprawde ostatnimi debilami,a ty..jak ci tam..Patryk to juz w ogole.Zal mi ciebie...Przestancie bronic w koncu tego durnego filmu i tego idioty! Co wam zalezy?! hehe ;> Piszesz "Niestety moim życiowym celem nie jest "dopierdalanie" innym " a jednak to robisz.
Niezly hipokryta z ciebie. Zamiast obrazac mnie -slodka,delikatna i calkowicie niegrozna istotke- powinienes sie zastanowic nad wlasnymi wadami ;>

rudaxxxmarta

Wiesz dlaczego dzwon głośny ?
Bo wewnątrz próżny :)

ocenił(a) film na 1
Tef

Jaaaaki palant...wez sie wylecz z tych glupich powiedzonek :/

rudaxxxmarta

Twoja niska inteligencja nie pozwala Ci zrozumieć tego co napisałem wyżej...

Teraz ja i wiele wiele innych użytkowników możemy drwić z Ciebie bo nie grzeszysz inteligencją

ha ha ha

rudaxxxmarta

to pochwal sie wiekiem i kolorem włosów kochana :| bo jak dla mnie oprócz malowania paznokci i wygłaszania kiepskich opnini to nic nie umiesz.. bede bronił tego pana bo on w przeciwieńtwie zasługuje na szacunek, ciekawe co ci się w Boracie niepodobało skoro dałas mu "1" ale to juz inny temat, widac ze humor inny niż a la American Pie czy dowcipy o babie i lakarzu cie nie bawią pffff żałosne :/ a swoją drogą ciekawe byłoby zobaczyc razem na scenie Borata i Mr.Bean'a ...

majmex

Majmex nie taki Pan ze mnie heh :D
Ledwo osiemnastka wskoczyła :P
Dzięki za poparcie chodź wcale nie jest potrzebne :)

Na pierwszy rzut oka widac jaką "klase" prezentuje Pani wielce doświadczona - Marta hehee

Cham i prostak :D
Żadnej klasy ...

ocenił(a) film na 1
majmex

hahaha kolor wlosow nie ma tu nic do rzeczy,bo blondynka nie jestem.
A poza jedna glupia opinia o durnym filmie,to nic o mnie nie wiecie,wiec jakbyscie byli prawdziwymi facetami,to oszczedzilibyscie sobie takie oszczerstwa. Z przykroscia stwierdzam, ze jestescie zakala meskiego rodu.

ocenił(a) film na 8
rudaxxxmarta

a co wy macie do blondynek? Wy to zawsze musicie wrzucać wszystkich do jednego kotła , bo tak najlepiej prawda?

Marto, czytałam tu wszystkie posty i muszę przyznac, że Ty się zachowujesz jak niedojrzała dziewczynka. Ale trudno, może taka jesteś i tyle.

Ja osobiście uważam, że film był fajny:) taki sympatyczny, momentami nawet śmieszny:)
Kozackie miny Fasoli powodowały u mnie śmiech na sali w kinie:) z reszta nie tylko mnie:) ogólnie 8/10:)

ocenił(a) film na 1
cameron88

Powiem ci ze tak naprawde to w dupie mam ten film,tylko po prostu lubie sie klocic ;)
Niewazne,czy tak mysle czy nie,wazne ze bylo smiesznie :D
Ja sie smialam :P

rudaxxxmarta

Śmiałaś sie bo nie masz nic konkretnego do zaoferowania swoją osobą ... jesteś poprostu tępa i nikt nic na to nie poradzi ^^
Na każdą mądrą wypowiedź naskakiwałaś z wulgaryzmami ...
- ha i teraz głupie sprostowanie całej sprawy - oj to nie przejdzie /sfrajerzyłaś się takie są realia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rudaxxxmarta

Ja w przeciwieństwie do Ciebie umiem podać wiek, chora abderytko ^^

ocenił(a) film na 8
Tef

zgadzam się z Patrykiem :))))))))))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 1
cameron88

Moze jeszcze podac rozmiar buta? Jesli jestescie tacy ciekawi ;)

rudaxxxmarta

Marta umyj nogi bo smierdza buahahahahahahahaa

ocenił(a) film na 1
rudaxxxmarta

No cóż... Wakacje Jasia Fasoli to faktycznie nie wypał. Było dosłownie kilka scen na których można się było pośmiać- a i to było wymuszone.
Ale nie o to mi teraz chodzi..
``wiesz co ci powiem...ty lepiej zastanow sie nad soba,bo osoba ktora w ulubionych ma "W pustyni i w puszczy" musi byc niezle posrana``
Jeśli masz takie zdanie o osobach, które lubią `w pustyni i w puszczy` to co można powiedzieć o tych, którzy mają w ulubionych takie gnioty jak: `biała masajka`, `magda m` czy `ostrożnie z dziewczynami`?

ocenił(a) film na 1
rudaxxxmarta

zgadzam sie ze twoja opinią wogóle nie śmieszny jsst ten film i ten ciota fasola raczej burak

rudaxxxmarta

szkoda czasu to twój ojciec powiedział po nocy z twoją starą

ocenił(a) film na 1
rudaxxxmarta

Muszę się zgodzić z Martą Viking. Film wogóle nie jest śmieszne, jest żałosny. Rowan Atkinson po tym filmie stwierdził, że definitywnie nie będzie już nigdy grał roli Jasia Fasoli. Wogóle się nie dziwię, że podjął taką decyzje, film jest tragiczny. Na palcach w pół urwanej ręki można wymienić śmieszne fragmenty. Nie jestem wielkim fanem kreacji zwanej Jaś Fasola ale ogólnie było zobaczyć, troche czanego angielskiego humory gdzieś tam się wplątało zawsze. Niestety ten film to zonk 1/10.

ocenił(a) film na 8
maakarony

ojeeej cóż za surowa ocena. rozumiem jakby dano tylko 1 punkt strasznemu filmowi 4 albo klątwie. Ale ten film nie musiał być tylko śmieszny bo momentami był ale również takie ciepło się od niego odbijało i sympatyczność. no coż, o gustach się nie dyskutuje heh :)

ocenił(a) film na 1
cameron88

Cóż widze, że mamy odmienne podejście do tematu. Ja jak ja się wybieram na film komediowy do kina to mam nadzieje, że się przynajmniej kilka razy pośmieje. Co do ciepła, to jak mi go brakuje - odkręcam kaloryfer.

ocenił(a) film na 8
maakarony

może masz inne poczucie humoru. A co do ciepła to nie o takie ciepło mi chodzilo.

ocenił(a) film na 1
maakarony

hahahahahhaha "odkrecam kaloryfer" :D dobre,podoba mi sie twoje poczucie humoru :D

ocenił(a) film na 8
rudaxxxmarta

teraz się nie odkręca , bo jest ciepło:P no chyba, że jesteście inni i macie takie potrzeby :P gotować się :P

ocenił(a) film na 8
rudaxxxmarta

Moim zdaniem nie ma i nie będzie takiego drugiego aktora!!!

ocenił(a) film na 1
Jasio_3

Dzieki Bogu,jeden taki oszołom wystarczy :/

rudaxxxmarta

Do "martaviking"
Wiesz Moja Droga, masz chyba jakieś kompleksy, albo coś w tym stylu. Nie lubisz Jasia Fasoli - ok, ale wyraz to w sposób normalny (bez obrażania itp.). To że nie lubisz Rowana Atkisona to nie znaczy ze jest on idiotom itp. Na pewno jest bardziej inteligentny niż Ty...

ocenił(a) film na 1
non111111111111111

"idiotom" powiadasz :D i napisz cos od siebie a nie zwalasz od innych te cale "kompleksy" ;D smieszny jestes . Nawet jesli ten caly Atkinson jest inteligentniejszy ode mnie,to ty NA PEWNO nie jestes ode mnie. Naucz sie odmiany rzeczownikow.Wracaj do szkoly zamiast siedziec na necie i kogos jechac. To tyle ode mnie.A o tym filmie opinii nie zmienie wiec przestan sie wpieprzac chloptasiu :)
Milego Dnia :>

rudaxxxmarta

"Nawet jesli ten caly Atkinson jest inteligentniejszy ode mnie,to ty NA PEWNO nie jestes ode mnie"
LOL idealna polszczyzna to podstawa :D
Zachowujesz się jak prawdziwe dziecko neostrady któremu to dopiero co podłączyli internet ... myśląc, że zrobisz furore swoim śmiesznym zachowaniem tylko się ośmieszasz ... co więcej Twoje wypowiedzi nie są logiczne wręcz żałosne !
Pozatym zwroty grzecznościowe typu TY, WY, Twojego, Waszego pisze się wielką literką ... dobre wychowanie nakazuje tak pisać, nawet najgorszemu wrogowi !
No ale co może zaoferować osoba Twojego pokroju ?
Bary mleczne lol ?

Tef

Jeśli już to - "śmiesznA jestes" (jestem dziewczyną). Rzeczywiście zrobiłam błąd. Nie wiem dlaczego bo nie mam żadnej dyslekcji, ale ja przynajmniej umiem napisać posta (z negatywną opinią) bez przekleństw. Chodzę do szkoły. I Patryk ma rację - Wy, Ty itp. piszemy duża literą.

ocenił(a) film na 1
non111111111111111

:D hahaha wszyscy tutaj jestescie jacys dziwni,sztywniacy na maxa!!! ..dobrze wam radze,znajdzcie sobie jakies porzadne hobby,ktore was rozrusza bo sie zajebie kiedys przez was i przez te durne posty :D
A jak macie jeszcze jakies inne filmy ulubione to dajcie znac,tez je chetnie pojade :)
Pozdrawiam :)

rudaxxxmarta

Hehe po raz 3 ? 4 ? 5 ? zrobilaś z siebie kompletnego kretyna hahahaha
Jesteś poprostu żałosna, my jesteśmy sztywni ? Dlaczego ?
Bo każdy z nas, czy to Romek, czy to Zdzisiu na każdym kroku dopierdala Tobie ?
Gdybyś była tak "wielce wykształcona" to i byś spleciła pare mądrych zdań a nie wypisujesz farmazony hahaha
Proponujesz nam zająć jakieś zajęcie - prawda jest taka, że chyba jako najmłodsza osoba zabierająca głos w tej "dyskusji" nie masz nic lepszego do roboty niż siedzenie na forach i wkuerwianiu ludzi !
Ja osobiście mam konto na filmwebie dobre 2-3 lata i pierwszy raz zabieram głos na forum ! Czemu ? Bo widze, żeś żałosna, nie masz nic do zaoferowania własną osobą to i Cię pojade :D
Dobre zajęcie po męczacym dniu :P
I proszę Cię nie wypisuj zaraz mi tu tekstów typu "zamknij ryj gówniarzu" itepe itede bo tylko utwierdzisz Wszystkich tu jaką to jesteś prostaczką.
Prostując kwestie wieku, lepiej podaj prawdziwy, bo zawyżając wystawisz tylko złe świadectwo osobom starszym !
Widać, że masz z 15 16 lat ew 17 bo dużo swoją osobą nie prezentujesz !
Splecić zdania dobrze nie umiesz !
hehe idiotka :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rudaxxxmarta

A zazwyczaj dziewczyny sa bardziej rozwiniete fizycznie i intelektualnie od facetow :P
--> pisząc to zdanie tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, żeś młodsza. Zakładając czysto hipotetycznie gdybyś miała więcej niż te 18 lat to byś nie pisała sprostowania :D
Tak więc tym razem punkt dla mnie :D
Żałosne to jest, że jade z Tobą jak z podartą jaką a Ty nie masz śmiałości, pff odwagi, aby równie coś madrego napisać !
Temat bardziej prowokacja niż zart - żart robie z Twojej osoby !

ocenił(a) film na 1
Tef

:D haha naprawde jestes chory!! :P we wszystkim sie czegos doszukujesz,jesli taki jestes madry i wszystko potrafisz doskonale wywnioskowac ( ile mam lat,jaki jest moj poziom inteligencji itp) to moze powiesz mi - na podstawie moich postow oczywiscie - ile mam wzrostu,wagi itp?:D
Bo zapewne jakbys wiedzial,to tez bys uzyl tego w swoich obrazliwych ripostach ;>
Widzisz,mnie ta cala sytuacja bawi.Powtarszam BAWI!!
Dla mnie rozrywka jest przekomarzanie sie z kims,wiec jesli masz tego dosc,lepiej skoncz pisac-bo ja nigdy nie koncze.
Z czystej zlosliwosci oczywiscie :>

rudaxxxmarta

A Twój znak zodiaku to skorpion lub rak ? nie myle się ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones