PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257850}

Wakacje Jasia Fasoli

Mr. Bean's Holiday
6,7 79 362
oceny
6,7 10 1 79362
4,8 10
ocen krytyków
Wakacje Jasia Fasoli
powrót do forum filmu Wakacje Jasia Fasoli

a gdzie sie nie spytac wsrod kumpli kazdy mowi ze film jest zajebisty
w kinie wszyscy mieli breche, do tego swietna muzyka, oryginalny motyw z kamera a do tego jest taki "uczuciowy" az lezka sie kreci xD wiec ja sie pytam skad wy sie bierzecie ;p

ocenił(a) film na 1
Roman360

No wiesz..na filmwebie siedzą ludzie którzy choć troche znają sie na flmach..a to było dla kompletnch debili..(wogóle po co to szajswo leci w kinie?! Rowan Atkinson mnie osobiscie wpierdala.Jego beznadziejna gra i to, jak robi z siebie debila jest żenujace i nie ware obejrzenia..Jednm słowem - współczuje kumpli..:/

ocenił(a) film na 9
zabcia_5

aha i juz mam odpowiedz!!
ty mi nie wspolczuj kumpli ja wspolczuje twoim kumplom ze moja ciebie za kumpla i musza z tym zyc ;] Robert De Niro 1 Marlon Brando 1
nie no super i pozniej tacy debile mowie ze to Jas jest debilem, widze ze Jas to za wysokie progi co dla niektorych, bravo ;p

Roman360

Nie martw się, ja uwielbiam Jasia, nie jesteś sam :)

jerekPL

Pewnie, że fajny film :) Czasem trzeba odpocząć od patetycznych wytworów ambitnych reżyserów i obejrzeć coś, przy czym myśleć nie trzeba :]

ocenił(a) film na 1
Roman360

Jaś i za wysokie progi? Człowieku jaja sobie robisz..:/

ocenił(a) film na 9
zabcia_5

Ja się zgadzam z AvB, że ludzie trochę przesadzają z tym objeżdżaniem tego filmu. Sama lubię ambitne filmy, ale miło jest obejrzeć od czasu do czasu coś lekkiego i zabawnego. A Jasiu Fasola to nie jest zwykła komedyjka, tylko ważna postać w historii filmu komediowego. (Przynajmniej dla mnie.) Ten film utrzymany jest w cudownych, ciepłych barwach, z uroczą muzyczką w tle, która stwarza świetny nastrój. Jak dla mnie, rewelacja na chłodne, jesienne wieczory. :)

ocenił(a) film na 9
Drew

O właśnie, zapomniałam dodać, że ten motyw z kamerą jest rewelacyjny. Oto przykład prawdziwego, zapalonego podróżnika, który tworzy film z wakacji. ;)

ocenił(a) film na 8
Drew

Dużo osób lubi Jasia, Ja w ogóle lubię Rowana Atkinsona. Żabcia ma rację, na filmwebie są ludzie, którzy choć trochę znają się na filmach, ale ten bezczelny ropuch się do nich nie zalicza. Jeżeli jest tak jak mówi AvB, że ów płaz dał Marlonowi Brando i Robertowi De Niro 1 oznacza to, że ropuch ma ograniczone horyzonty myślowe, a jego ulubiona produkcja to Teletubisie.

ocenił(a) film na 1
Liman

Oj biedaku( chodzi mi tu o Limana). AvB ściemnia. Mógłbyś użyć swojej głowy na początku a później komentować.. Marlon Brando i Robert De Niro nie dostali ode mnie 1. Widać, kto lubi Jasia.. Przecież nie da się sprawdzić, co dala druga osoba. Wymyślił sobie to, żeby pokazać, jaka ja jestem nie dobra chyba ;) A po drugie to nie mam nicku ropucha tylko żabcia.. To nie jest to samo ale chyba TY jeszcze Biologii nie miałeś. Fakt trochę mnie wtedy poniosło no, ale cóż, tak działają na mnie ludzie krzyczący "Och mój Jaś! Uwielbiam go!".

zabcia_5

Każdy ma prawo oglądać, co lubi. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ale nie można krytykować kogoś, bo podobają mu się filmy z Jasiem Fasolą. Wybacz, lecz to żałosne i infantylne.

ocenił(a) film na 1
Musta_Prinsessa

Pewnie masz racje, ale byłam strasznie wkurzona tego, że straciłam na niego czas. A wiesz, emocje buzują. ;)Tu nie chodziło o samą krytyke tylko zdanie "skąd wy się bierzecie" mam odpuścić?! Właśnie tu widać, że wszyscy mają prawo lubić, co innego a ten ktoś jest oburzony tym, że my krytykujemy. Może to zdanie było retoryczne, ale to jest forum i powinniśmy dyskutować, więc wtrąciłam swoje zdanie tak samo niegrzecznie jak założycielka tematu. Nikogo nie chciałam obrazić.

ocenił(a) film na 8
zabcia_5

Wiem, że żaba i ropucha to nie to samo, ale nie miałaś podanej płci także sorry. A oceny jakie dają inne osoby da się sprawdzić. Wystarczy dodać użytkownika do ulubionych.

ocenił(a) film na 1
Liman

Wow.. Nie wiedziałam i dzieki za wiadomość. ;) Tyle już na tym filmwebie siedzę i nie wiedziałam o tym. Pewnie, dlatego, że nikogo nie dodaje do ulubionych. No to, czemu ty mnie na chwile nie dałeś a później pisałeś tylko się AvB podpierałeś? Nikomu nie będę dawała jedynek żeby notę zniżyć. Co prawda uważam, że aktorzy starsi (lub ci, który nie żyją) są tak wysoko w rankingu, ponieważ wszyscy, którzy nie oglądają z nimi filmów i tak dają im 10 żeby nie być "gorszym" od innych, bo wiadomo, że mają większe doświadczenie itp. Nie uważam jednak, że nie można tym aktorom dawać 10 tylko żeby zobaczyć chociaż jeden film ;) Nie mam skłonności dawać oceny filmom i aktorom, lecz gdy jakiś wywoła we mnie emocje daje mu ocenke, dlatego tak mało mam filmów ocenionych.

ocenił(a) film na 1
Liman

OMG.. A no fakt. Teraz sprawdziłam i miałam ich z jedynkami. NIe wiem na serio jak to możliwe. Może ktoś jak był na moim kompie zaznaczył. Na serio zawał. Brada Pitta też miałam z jedynką wiec coś podejrzane. Już zmieniam. ;)

ocenił(a) film na 8
zabcia_5

A co się będę... Czy nastanie pokój między nami ? :)

ocenił(a) film na 1
Liman

No pewnie. Pokój z nami. :) Teraz rozumiem, że nie można się kłócić przez jeden film. A tak poza to ja też lubię PzK. ;)

Roman360

A ja bardzo lubię ten film :) bardzo mi się podoba i nie rozumiem tej oceny :(

ocenił(a) film na 9
millcia

heeh dobrze ze sie chociaz tych 1 nie wyparlas ;p co do ocen ze sobie wymyslilem w tamtym czasie mozna bylo jeszcze spogladac na oceny "twojebejbe"

użytkownik usunięty
Roman360

Kurcze, jak byłam w kinie film mi się podobał(!wstydzę się tego!)ale jak wczoraj obejrzałam ten gniot to zastanawiałam się po co takie gówna się kręci(uznajmy to za pytanie retoryczne :P)! Wydaje mi się że ten film podoba się tylko takim co spada z krzesła ze śmiechu jak Mr. Bean ("Jaś" tak dziwnie brzmi :/) zrobi głupią mnę, a ja do takich nie należę...Infantylna i komercyjna produkcja z góry nastawiona na sukces po poprzednich częściach. A ja poszłam na ten film bo bawi mnie angielski humor Fasoli, we wcześniejszych komediach z Atkinsonem (Johnny English,...Nadciąga Totalny Kataklizm, Wyścig Szczurów i po prostu serial Jaś Fasola) był na wyższym poziomie, przynajmniej nie na takim jak w tym filmie...A te miny, głupie zachowania i gagi z poprzednich części już nie smieszne, ale żenujące i niemniej tragiczne.

Takie moje skromne zdanie.

ocenił(a) film na 8
Roman360

Też kompletnie nie rozumiem większości opinii na tym forum i tak niskiej oceny. Uwielbiam Jasia, a w tym filmie dał z siebie wszystko i rozbawił mnie równie mocno co w swoich starych skeczach. Brakowało tylko jego nieodłącznego kompana - misia ;)

ocenił(a) film na 8
Roman360

I ja zgadzam się z założycielem tematu. Film, dobra, może i nie najwyższych lotów, ale to w końcu komedia! Mnie tam Jasiu zawsze bawił, mam do niego sentyment;) I spędziłam miły wieczór z rodzinką oglądając ten film.

No tak, ale ja pewnie nie mam prawa się tu wypowiadać, bo to (cytuję) 'było dla kompletnych debili'. Tak, przyznaję, lubię Jasia Fasolę, więc jestem debilem. No cóż, ale ja widocznie nie jestem jak inni intelYgentni użytkownicy filmwebu. Nie dorastam do pięt wielkim znawcom filmów, którzy nigdy w życiu by się nie zniżyli do TAKIEGO (!) poziomu! Oh nie, przenigdy! Co to by oznaczało? Że jestem debilem, nie znam na filmach? Że lubuję się w filmach dla debili?
A może, że nie mam za grosz poczucia humoru...?

Eruaniel

A ja oglądam tylko ambitne produkcje, takie co to rozrywają mnie wewnętrznie i dają co najmniej tydzień na intelektualną rozkminę, a później miesiąc na całkowite przewartościowanie życia. Po co chwytać się za jakiegoś Jasia Fasolę? Co on może powiedzieć o współczesnym świecie? O współczesnej kulturze? Czy broni wartości na jakich zbudowana jest nasza cywilizacja? Czy polemizuje z wartościami niegodnymi naszej cywilizacji? Odpowiedź jest tylko jedna: nie, Jaś Fasola tego nie robi. A skoro tego nie robi, nie warto tracić na niego czasu.
I zgadzam się z Żabcią- na filmwebie ludzie znają się na filmach. To stąd będą się rekrutowali najlepsi krytycy, którzy nie będą rozkładali filmów na czynniki pierwsze, tylko przy pomocy własnego serca oraz niewyobrażalnie pojemnego mózgu powiedzą co jest syfem, a co debeściakiem. Powiem więcej- niech użytkownicy filmwebu decydują jakie filmy puszczać społeczeństwu, by wszyscy byli zadowoleni i nikt nie obcował z chałą. Niech filmwebowicze będą nam światłem, drogowskazem, płonącą pochodnią w mroku kinowej sali, byśmy nie dali się omamić hochsztaplerom.
Amen.

użytkownik usunięty
gibons19

Jaś Fasola to super film nie rozumiem tej oceny ja dałem 10/10

ocenił(a) film na 6

Fasola Wymiata, ten film troche słabszy, bo to głownie powielanie motywu z seriali z Fasola, kto nie ogladał serialu temu na pewno spodoba sie bardziej, bo Jasiu jest jedyny w swoim rodzaju :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones