PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39490}

Wakacje Waltera

Secondhand Lions
7,5 12 153
oceny
7,5 10 1 12153
Wakacje Waltera
powrót do forum filmu Wakacje Waltera

"Używany lew" ;) przypomina mi treścią inny film, którego poszukuję od lat. Film był o wiele słabszy od "Wakacji...", ale trochę podobny. Tam też był mały chłopiec wysłany na wakacje na wieś - ale zamiast wujów były trzy ciotki, jedna upośledzona psychicznie (cofnięta w rozwoju do poziomu dziecka). Przez lata nie wiedzieli, co tej ciotce jest, a potem się okazało, że ona widziała jako mała dziewczynka lincz - zabójstwo Murzyna, i ten chłopczyk to odkrył. Film leciał swego czasu ciągle na tvnie, ale wyróżniał się znacznie poziomem sposród klisz o bitych żonach i molestowanych córkach. Może ktoś pamięta?
Wrzucałam to pytanie nie raz na tematach "szukam filmu", ale nikt nie umie mi pomóc.

PS. Tym, którym spodobał się "Walter", polecam "Wojnę" z Costnerem. :) Nie zawiedziecie się .

Dawno zadane pytanie, a i użytkownik usunięty, ale może ktoś inny skorzysta :) Wydaje mi się, że chodzi o film "Sekretne życie pszczół", z tym że tam główną bohaterką była dziewczynka... Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones