PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11524}

Wakacje w kurorcie

Private Resort
6,3 9 303
oceny
6,3 10 1 9303
4,0 3
oceny krytyków
Wakacje w kurorcie
powrót do forum filmu Wakacje w kurorcie

i dawno się tak nie uśmiałam :) A śmiałam się na głos a nie pod nosem, więc film trafił w
moje poczucie humoru.
Deep trochę psuł mi koncepcję, bo wyglądał jak 15 latek a nie jak mężczyzna, ale to już
malutki szczegół :)

ocenił(a) film na 7
maryska_wieczorek

Też dziś widziałem, i chociaż podchodziłem do filmu sceptycznie, to muszę przyznać, że był naprawdę zabawny

maryska_wieczorek

z "dowcipów" karola strasburgera pewnie też się śmiejesz.

ocenił(a) film na 8
Popeye

troll

maryska_wieczorek

może. ale przynajmniej nie egzaltuję się dennymi pseudokomedyjkami, z humorem tak naciąganym, jak majty na zad doroty wellman.

ocenił(a) film na 8
Popeye

na pewno :)

maryska_wieczorek

a nie grał tam przypadkiem Michael J. Fox? Taki kelner, co to pomagał Deepowi za pieniądze. Potem przyniósł mu telefon.

ocenił(a) film na 8
weeman86

Grał :)

ocenił(a) film na 10
maryska_wieczorek

Świetny komedia , naprawdę polecam !

ocenił(a) film na 7
niegrzegorz

Po spojrzeniu na plakat pomyślałam - co za dno. Ale nie był taki straszny, przyznam się bez bicia, że kilka razy nawet się zaśmiałam.

ocenił(a) film na 7
weeman86

To nie on, to jakis inny koleś...nie znam nazwiska, ale nigdzie w filmografii Foxa tej roli nie wymieniają

maryska_wieczorek

Ja tak samo lałam ze śmiechu i nei wiem dlaczegp uznano to za film erotyczny!!

ocenił(a) film na 10
guga_buzka

Uznano za lekko erotyczny bo leciał w 1985
--Długo zastanawiałem się jaki to tytuł a aż znalazłem i zagłosowałem ale w tamtych czasach to chyba jeden z nieliczny takich na luzaku (wiadomo że były akademie policyjne i lody na patyku ale to był jednorazowył strzał w 10, za małolata nawet nie pamiętałem że takie sławy tam grały 10/10

ocenił(a) film na 9
PabloPS

Mam sentyment do tej produkcji. Pamiętam za małolata ciocia przyniosła go na VHS. Błyskawicznie stał się ulubionym filmem mojej famili. Świetny humor lat 90. Młody Johnny Deep i Rob Morrow robią robote! Lekki z humorem . Polecam na niedzielne wieczory!

ocenił(a) film na 9
Masny

Masz okazję zobaczyć jak wyglądał jako nastolatek ;) Chyba jedyną jeśli chodzi o filmy ;) Dobrze m

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones