PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11524}

Wakacje w kurorcie

Private Resort
6,3 9 307
ocen
6,3 10 1 9307
4,0 3
oceny krytyków
Wakacje w kurorcie
powrót do forum filmu Wakacje w kurorcie

Miałam go na starym VHSie i jako 6-7 latka katowałam całymi dniami, kochany film:)) Dopiero po latach przyczaiłam, że Jack to Johnny Depp xD gównie pamiętam tą melodyjkę, która pojawiała sie przy każdej ucieczce głownych bohaterów (czyli praktycznie przez cały film) ''pał pa pa pa pał pał" no i oczywiście Hiubi-bubi ehh klasyk :))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Slowianin

hahaha no to się uśmiałem:-)

Slowianin

żałosny jesteś...
maja_19 mam dokładnie takie same wspomnienia, za gówniarza oglądałam ten film kilkadziesiąt razy, znałam go na pamięć. W sumie kilka lat temu dowiedziałam się że do J.Deep. no cóż film nie powala ale za pozytywne wspomnienia z dzieciństwa i sentyment zawsze będę o nim pamiętać

ocenił(a) film na 8
maja_19

Maju nie przejmuj się trollem
Ja jestem rocznik 79 i oglądałem ten film jak miałem 13-14 lat

ocenił(a) film na 8
maja_19

rocznik '81. Ja znam ten film pod tytułem Hotel w kurorcie. Zgrany VHS niemiłosiernie od ciągłego przegrywania kasety. Oglądany kilkadziesiąt razy z wypiekami na twarzy :). Komedia mego dzieciństwa :), Pozdr.

ocenił(a) film na 10
maja_19

Genialny film, taki lekki i mega zejebiście przyjemny w oglądaniu :)) Czasy kaset VHS... Uwierz w ducha, Wulkan <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones