PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30391}

Walentynki

Valentine
5,5 11 751
ocen
5,5 10 1 11751
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Mam pytanie

ocenił(a) film na 7

Gdy jest scena kiedy ta blondynka (dziewczyna Adama)idzie w stronę stawu czy strumyka i coś wyjmuje pokazana jest czyjaś głowa. Do kogo należy? I jeszcze jedno nie zdążyłam obejrzeć początku filmu i zaczełam dopiero od czyjegoś pogrzebu. Co się stało na początku??

ocenił(a) film na 1
Natalia89

pierwsza scena to taki flashback. okularnik, lat 12 podrywa koleżanki na balu. duże słowo podrywa - zaprasza do tańca. po kolei go olewają. scena ta jest spleciona ze zdjęciami jego albumu, gdzie na fotografiach dziewczyn, z którymi chce tańczyć na zmiane pisze 'i love her.. i hate her'. w końcu jedna z nim tańczy, taka gruba. potem się całują i kiedy ktoś to zauważa, gruba mowi, że on ją napadł.

potem jest ileś tam lat później.

jakiś koleś ma randkę z dziewczyną i zachowuje się debilnie. ona go olewa. potem jak dziewczyna podczas pracy w kostnicy kroi ciało dochodzi do jakiejś akcji. dziewczyna ginie.

potem pogrzeb, o ktorym wspominasz jest właśnie jej.

film widziałem przypadkiem zupełnie

użytkownik usunięty
mik

mik - nie ileś tam lat później, tylko 13 :D

ocenił(a) film na 7
Natalia89

Ale co z ta głową w strumyku czy w stawie? Czyja to głowa bo nie mogłam rozpoznać...?

ocenił(a) film na 1
Natalia89

jakiegoś gościa, ale sam też tego nie wiem.

głupi ten film

ocenił(a) film na 8
Natalia89

To była głowa detektywa Vaugha. Przyjechał tam, bo chwilę wcześniej Kate zadzwoniła do niego, żeby przyjechał, bo być może jest też na balu morderca. Kiedy Kate przyszła do ogrodu z telefonem komórkowym, jeszcze raz dzwoniła do niego, ale usłyszała tylko dzwonek jego telefonu. Telefon znalazła nad oczkiem wodnym, zaś w wodzie pływała głowa Vaugha.
W ogóle fajny film-jednym słowem: EKSTRA!!!!
A na początku jest scena jak 12-letni Jeremy próbuje zaprosić do tańca dziewczęta, ale one go wyśmiewają. W końcu podchodzi on do grubej wtedy Dorothy i ona się zgadza. Ci jednak schodzą pod trybuny gdzie się całują i zostają przyuważeni. Dorothy kłamie, że on się do niej dobrał. Wtedy starsi chłopcy wylewają sok na Jeremy'ego, wyciągają go spod trybun i rozbierają i zaczynają bić na oczach szkoły.
13 lat później Shelley-jedna z koleżanek ze szkoły-idzie na kolację z jakimś kolesiem. On próbuje się z nią umówić itd, ta jednak go olewa. Potem ona idzie pracy-do szpitalnej kostnicy. Wtedy słyszy jakieś głosy. Wychodzi na korytarz a tam był kolega, który szedł do domu. Kobieta na drzwiach szafki widzi walentynkę z pogróżkami. Przerażona ucieka do sali, gdzie miała pracować. W końcu do pomieszczenia wchodzi osobnik w masce z balu walentynkowego z długim nożem. Shelley zaczyna uciekać po szpitalu. Chowa się w kostnicy w pokrowcu na zwłoki. Morderca wchodzi za nią i po kolei rozcina pokrowce, by w końcu znaleźć przerażoną Shelley. Długim nożem podrzyna jej gardło i zostawia ją w kostnicy.
Potem Paige i Kate otrzymują telefon o jej śmierci i wszystkie przyjaciółki spotykają się na jej pogrzebie:Kate, Dorothy,Lily i Paige. A potem co dalej-to chyba wiesz. W razie wątpliwości napisz do mnie. POZDRO!!!

ocenił(a) film na 8
Natalia89

ten gość do detektyw Vaughn. Jakby co, to pisz a dam ci więcej informacji

ocenił(a) film na 7
Natalia89

Dziękuje za odpowiedź:) Mnie się nawet film podobał bo lubię takie filmy gdzie jest morderca w masce itd coś jak Halloween:) tylko szkoda że mało muzy ale klimat fajny tylko nie wiem co do końcówki filmu...nieważne pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Natalia89

Nie wiesz, jak się skończył film? Jeśli chcesz mogę ci napisać. Mogę powiedzieć od razu, że zakończenie było baaardzo ciekawe ;)

ocenił(a) film na 7
Natalia89

Chodzi o to że zadzwonił mój telefon domowy i niestety nie obejrzałam końcówki po tym jak Adam zastrzelił tego w masce. wracam a tu już napisy z fajną muzyczką w tle. Cóż takie życie:P

ocenił(a) film na 8
Natalia89

A więc nie wiesz, kto się ostatecznie okazał morderca? Muszę przyznać, że mnie to zwaliło z nóg, bo tego się nie spodziewałem ;-)

ocenił(a) film na 3
Przemek

Nie porównujcie tego syfu do "Halloween"! Trochę szacunku dla sztuki proszę;)

ocenił(a) film na 8
Rafikii89

Jakbyś chciał wiedzieć, prawdziwym syfem jest np. "Skowyt"!! A"Walentynki" były naprawdę wspaniałe!! O "Halloween" nie wspominam, bo tego jeszcze nie widziałem. A w telewizji same szmiry pokazują ostatnimi czasy!!!

ocenił(a) film na 3
Przemek

"Skowyt" to syf, a "Walentynki" wspaniałe? Hm... Fakt, "Skowyt" może nie jest filmem wybitnym, ale to już uznana klasyka... "Walentynki" lepsze od niego? Z której piaskownicy uciekłeś?:)

ocenił(a) film na 8
Rafikii89

No,a co?? "Skowyt" klasykiem?? Trzymajcie mnie, bo pęknę ze śmiechu!! Takiego dziadostwa jeszcze w życiu nie widziałem!! Nawet człowieka z depresji może uleczyć obejrzenie "Skowytu" !!!

ocenił(a) film na 3
Przemek

Wśród fanów horrorów "Skowyt" to już klasyka, i myślę, że nie da się temu zaprzeczyć. Sam film jest nawet dobry, jeśli przymknąć oko na parę mankamentów. W żadnym wypadku nie nazwałbym go syfem. Pozdro;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones