PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 805
ocen
6,1 10 1 85805
5,1 7
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Nudny, całkowicie brak w nim było emocjonujących momentów, a fabułę i zakończenie znało się po 5 min oglądania. Z całego filmu najbardziej rozśmieszyły mnie wpadki grających puszczane na koniec wraz z napisami. Co do aktorów, byli po prostu mdli. Byli tacy słodcy i odpychający, że nie interesowało mnie nawet czy oni się na końcu zejdą czy nie, a jak rozumiem o to w tym chodzi w komedii romantycznej. Nie wspominając o Taylor Swift, której rola tu była jakąś pomyłką. No ale szczytem jak dla mnie była końcowa scena jak wszyscy aktorzy zaczęli wygłaszać jakieś patetyczne mowy w stylu "Nie należy kochać jedynie za pozytywy, trzeba zaakceptować również wady swojej ukochanej osoby". Tragedia, naprawdę nie polecam!

użytkownik usunięty
ms_piltka

czego oczekiwałeś po filmie?! jak dla mnie całkiem niezła historia różnych ludzi w różnych sytuacjach.Nawet ze 2 razy się uśmiałem i prawie raz wzruszyłem więc jakieś emocje były

ocenił(a) film na 1

lol... no to żeś potwierdził pierwszy wpis...

ocenił(a) film na 4
ms_piltka

Film dno, siedzielismy ze swoja kobieta przy prawie pustej sali, nikt sie nie smial, nikt nie wzruszal. Bylismy raczej zazenowani. Film mocno nas wynudzil.

ocenił(a) film na 4
Solaris

popieram! byłam z koleżankami na babskim wieczorze. Oprócz nas na sali było chyba jeszcze 5 osób. Przyznaje, że niektóre momenty były śmieszne. Mimo że była dobra obsada film nudny i przewidywalny. Dałam 4/10 za obsade pare fajnych tekstów i muzyke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones