PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 799
ocen
6,1 10 1 85799
5,5 6
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Dla mnie 6/10.

ocenił(a) film na 6

Może i obsada całkiem dobra, ale jak dla mnie za dużo tych aktorów, na dodatek wszystkich
na pierwszym planie. Przez to akcja non stop się przewraca i czasami może się nieźle
zakręcić, o co wgl chodzi. A reszta okej, całkiem przyjemna komedia romantyczna, akurat na
dzień św. Walentego. ;)

mentallyx3

Otóż to !!!! fajni aktorzy-obsada ! zaskoczyła mnie...... ;-)
ale jakoś mi mdło............

ocenił(a) film na 4
nathalie.de

plusem jedynie aktorzy i jakaś masakra, prawdziwym filmem romantycznym jest taki film świąteczny jak "to właśnie miłość". po prostu kocham ten film !!! od tamtego roku razem z koleżankami mamy tradycje chodzenia na sanki, picia na górce herbaty (po 2 zjazdach ;p ) i oglądanie tego filmu !! ;DD GORĄCO POLECAM !!!

ocenił(a) film na 7
Jimmy_Jack

Och zachwycacie się tym "To właśnie miłość". Koncepcja miała być podobna tylko ukazana z perspektywy innego święta: tam mamy święta Bożego Narodzenia a tu walentynki (jakby nie patrzeć święto same w sobie jest przesłodzone, gdyż wszyscy na siłę chcą pokazać jak bardzo się kochają). Generalnie dla mnie obsada płci męskiej była baardzo na plus (sądzę, że wybrali na prawdę przystojnych panów do ról głównych ;)), a to, że główny wątek skończył sie przewidywalnie, nie oznacza, że cały film taki jest ;) Osobiście kilka scen mnie na prawdę zaskoczyło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones