PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 806
ocen
6,1 10 1 85806
5,1 7
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Film Dno

ocenił(a) film na 1

Totalna wpadka kinowa, idze zanudzić sie na smierć, nie polecam. Zastanawiam sie cow tym filmie robi taka aktorka jak pani J.Roberts,,,,

ocenił(a) film na 6
mirum

Spodziewałam sie czegoś lepszego... Taki sobie

monCheri

Kompletny niewypał, w porównaniu np. z "To właśnie miłość" gdzie także było wiele gwiazd i wiele wątków. Daje poniżej oczekiwań.
Film ani nie śmieszy ani nie wzrusza. Nawet muzyka jest bardzo słaba.

aleirdalag

hm. Film niespecjalnie przypadł mi do gustu. Dłużył się i jeszcze bardziej nudził.
Za cukierkowe to wszystko. 5/10 za dobrą grę aktorów.

użytkownik usunięty
baby__doll

mi się podobał 7/10. :)
I na końcu troszkę sie wzruszyłam.

ocenił(a) film na 3
mirum

Mój facet zasnął na tym filmie....i wcale mu się nie dziwię :/ Tylko 3/10. Nie polecam. "To właśnie miłość" znacznie lepszy.

Kalether

Ależ się zawiodłem tak znana obsada, a tak skopany film :/ Te oceny są zbyt wysokie... Co za debil scenariusz pisał i fabułe wymyślał :/ Za dużo kutchera w filmie, RObetrs już stara jest Oma jest. Alba na 2 min i zniknęła, a Garner - no jedynie ona była ciekawa. Dempseyowi daje ciekawy charakter do gry coś zupełnie innego od Dereka :) Szkoda myślałem, że tyle gwiazdek, jakiś ciekawy scenariusz, fabuła (jakichś dużych manewrów w Walentynki nie było, ale coś lepszego mogli wymyślić) i film dobry można z tego zrobić, ale nie... 6/10

ocenił(a) film na 6
Logan_Cole

J.Roberts? to już historia ...w tym filmie są o wiele lepsze aktorki a wllaściwie same gwiazdy jak Alba, Heathway,Garner itp Ale film średni !6/10

EnATkA

No Heathway niezła suka się z niej zrobiła teraz :) Napewno duzo propozycji nowych ma i będzie miała :) Garner w sumie ona tylko z Aliasa i Elektry znana, ale jest chyba aktorką 1 roli w aliasie sława i koniec :) a Alba coś mało ją widać, sława z Dark Angel, ale nic widac jej gry...

Kalether

miras23? przy mnie tez zasypial zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones