PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 799
ocen
6,1 10 1 85799
5,5 6
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Polacy powinni się uczyć od Amerykanów, jak się kręci dobre kino romantyczno -
obyczajowe. Ciekawie zarysowane, jak na komedię, postaci. Dobra energia. Fantastyczna
plejada gwiazd, które udowadniają, że potrafią również grać. Bardzo zgrabny scenariusz.
Brakowało mi w filmie troszkę więcej szaleństwa.
Śmieszna rola Jessici Biel.
Generalnie film na mocną "7".
Pozdrawiam:-)

dajmian

Zgadzam się, ale uważam, że mimo wszystko amerykańskie gwiazdy są 100 razy lepsze od polskich ;)
.
Dałam 10/10

ocenił(a) film na 5
youhaveamessage

dałam 6 za zaskoczenie gejami na koncu

ducky

Dla mnie to nie było zaskoczenie, spodziewałam się tego od początku właściwie... A w ogóle to film bardzo mi przypomina "To właśnie miłość", z tym że nie ma świątecznego nastroju, więc jest trochę gorszy...

ocenił(a) film na 6
ewusekr

'To właśnie miłość' to jeden z moich ulubionych filmów :) i jest bardzo podobny do tego, jednakże ten aż tak mi się nie podobał :P

ocenił(a) film na 2
ducky

Ja za tych gejów zmieniłem ocenę z 1 na 2 ... film prosty, łatwy , przyjemny ... typowy film romantyczny. Nie polecam.

ducky

Dzięki za SPOILER. Teraz też będę zaskoczony

ocenił(a) film na 8
dajmian

dokladnie kolego zgodze sie z toba w 100%...!!!

dajmian

Obsada taka, ze mozna by spokojnie ze 3 filmy obdzielic. Mimo to wszystkie przedstawione sytuacje tracily banalem. Lubie komedie romantyczne, ale ta mnie nie wciagnela. Zawiodlem sie :/

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

7/10 tyle daję za film bardzo dobry, który mnie rozśmieszał i pokazał Walentynki z zupełnie innej strony ;) Do końca nie wiedziałam, do kogo jedzie Julia Roberts - jakoś się nie domyśliłam ;p Polecam każdemu, kto pragnie się trochę rozerwać i nie szuka nie wiadomo jakiej głębi w komedii romantycznej ( jeśli tak można ten film nazwać).

dajmian

Film zabawny, przyjemnie się go oglądało. Szkoda, że nie rozbudowali bardziej postaci J. Alby :-(

Pawel93_fw

Nom J.Alby było troche mało:(
Ale za to duet Taylor & Taylor śmieszny ale historia o niczym:)

ocenił(a) film na 8
moniczka5_filmaniak

Zwykła komedia romantyczna.
Lekka i przyjemna :)

Jeśli ktoś oczekuje czegoś ambitnego albo nie przepada za tym gatunkiem - odradzam.

Mnie się osobiście film podobał :)

użytkownik usunięty
dajmian

Potwierdzam , lekka łatwa i przyjemna opowieśc bez lukrowania i nadmiernych słodyczy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones