PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 798
ocen
6,1 10 1 85798
5,5 6
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Nudny! Do bólu NUDNY. Pomysł nie wykorzystany, za dużo wątków można się pogubić:(

madziula8885

Nie tyle nudny co mdły. Raczej kiepski jak na film z TAKĄ obsadą.

pitrucha

Fakt, same znane nazwiska, ale jak dla mnie Jessica Alba, Emma Roberts i Julia Roberts NIE UMIEJĄ GRAĆ! Reszta obsady spoko, ale nie zmienia to faktu, że film gorszy już być chyba nie mógł.

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Emma Roberts nie potrafi grać... rany boskie co ty pleciesz.

ocenił(a) film na 7
madziula8885

A właśnie że nie film jest genialny, wspaniale zagrany - jeden z lepszych filmów w tej ktegorii ostatnich lat.
Tak właśnie wygląda świat w dzień walentynek - zakręcony i z wieloma śmiesznymi i smutnymi historiami - Bo życie to nie je bajka...
a jeśli chcecie filmu nienudnego to obejrzyjcie sobie jakąś sensację a nie doszukujecie się akcji w komedii romantycznej.

tomucho77

Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam komedie romantyczne i byłam przekonana, że ten film też mi się spodoba ale jak dla mnie był niemiłosiernie nudny. Ledwo dotrwałam do końca.

ocenił(a) film na 8
tomucho77

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 8
tomucho77

dokładnie;)

ocenił(a) film na 3
madziula8885

Film nudny! Myślałam, ze jak tylu znanych aktorów to warto obejrzeć- ale się pomyliłam... nie polecam, chyba, że wszystkie inne fajniejsze już macie zaliczone:)

ocenił(a) film na 2
madziula8885

Niestety się zgadzam. Nastawiłam się na coś fajnego , bo z obsadą aktorów którą naprawdę lubię,a tu...nic.

ocenił(a) film na 7
ElNina

To obejrzyj sobie nasz polski serial prosto w kiszkę z bobkiem i owadem... tam to się dopiero dzieje.

tomucho77

Dawno nie widziałem tak nudnego filmu !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones