PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 799
ocen
6,1 10 1 85799
5,5 6
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Marnujących się w tej produkcji.

Manga_i_Film

Właśnie, jak zobaczyłem obsadę, to się załamałem. Co Shirley MacLaine, Jamie Foxx czy nawet Kathy Bates robią w "Walentynkach"? Mniej mi szkoda takiej Julii Roberts, ale też przecież talent ma dużo większy niż potencjał takiego filmu ;P

ocenił(a) film na 4
Ohtar19

Zgadzam się. Fim mało ambitny ale to już po tytule można stwierdzić.

Manga_i_Film

zgadzam się,a sam film żałosny ;p

nihooya

Dla mnie to nie są dobrzy aktorzy. No jedynie Bradley Cooper i ewentualnie Jamie Foxx trzyma poziom.

ocenił(a) film na 6
bisban

jednak są to aktorzy którzy coś osiągneli

bisban

W komediach romantycznych...

ocenił(a) film na 6
bisban

"jedz, módl się, kochaj" w którym gra taka J. Roberts to ja nie zaliczam do tych przeżutych komedii romantycznych z Astonem

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

Dlaczego odrazu marnujących się ? czy jest gdzieś powiedziane że ci aktorzy nie mogą grać w tego typu produkcjach ? czy Foxx ma tylko grać w filmach akcji i sensacjacach.
Człowieku ty żyjesz w innym świecie pora obudzić się - tam gdzie dobrze płacą tam są dobrzy aktorzy - tam gdzie są dobrzy aktorzy tam jest znakomity film.

tomucho77

nikt nie mowi, ze to niezrozumiałe, przecież wiadomo, że dostają za to dużo kasy, ale role są płytkie, często nawet nie z winy aktora tylko np. scenariusza. A przeciez film z dobrą obsadą nie musi być dobry, jest mnóstwo filmów, które pomimo świetnych aktorów były bardzo słabe. W "Walentynkach" mogliby grać np. Al Pacino, Nicholson, De Niro, czy inny Malkovich, a film ten nadal byłby płytki i słaby...;)

ocenił(a) film na 7
Ohtar19

A kiedy by był głęboki i dobry ?

tomucho77

Niestety, gdyby nie był o walentynkach...;)

ocenił(a) film na 7
Ohtar19

A gdyby był o czym ?

ocenił(a) film na 6
tomucho77

nie wiem dlaczego na siłe chcesz nam wcisnąć, że to dobry film, skoro my uważamy że to klapa. mogli by bardziej wyrazić emocje, 'podkolorować 'scenariusz. ja 6 dałam za astona i marchewki

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

Nie wiem dlaczego chcesz mi wcisnąć twoją prywatną ocenę filmu ? powiadam tobie że nie każdy myśli twoimi płytkimi kategoriami.

ocenił(a) film na 6
tomucho77

nie zamierzam ci nic wciskać.

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

Jak nie jak tak ?

ocenił(a) film na 6
tomucho77

w którym momencie?

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

marchewki :(

ocenił(a) film na 6
tomucho77

marchewki?

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

Tak marchewki jeśli tylko dla ciebie liczą się marchewki w tym filmie to brak mi słów :(

ocenił(a) film na 6
tomucho77

nie tyle co liczą, a najbardziej mi sie podobały. jeżeli tobie sie film podobał, a marchewki są płytkie, to wyobraź sobie jak płytki jest dla mnie ten film skoro podobają mi sie marchewki. poza tym, nie odpowiedziałeś na pytanie.

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

Na jakie marchewko ?

ocenił(a) film na 6
tomucho77

napisałam, że chcesz na siłe udowodnic, ze to dobry film, ty napisałeś, że ja to usiłuje, a ja zapytałam sie w którym momencie wypisałam jakies argumenty przekonywujące lub nie do moich racji ku*wa

ocenił(a) film na 7
Manga_i_Film

Sok z marchewek był by dobry na ukojenie twoich zszarganych nerwów marchewko.

ocenił(a) film na 6
tomucho77

dziękuję za dobrą radę

Manga_i_Film

jak to już napisałem w temacie "Złej kobiety":
tak oto z mojej uwagi na temat filmu, zrobiła się kłótnia z docinkami osobistymi, i to w ciągu kilku pierwszych postów.

Ohtar19

Ja Ci też mówiłem, żeś prowokator ;p

Manga_i_Film

a ja obejrze chętnie ten film ;) lubie przyjemnie filmy :) dla mnie łatwy film to nie płytyki film :) a komedie romantyczne bardzo lubie :) są proste w odbiorze i fajnie się przy nich zrelaksować :)) oczywiście lubie też te ambitne produkcje :) gdzie rzeczywiście odwalono kawał ciężkiej dobrej roboty :) ale takie filmy też są fajne :) i ja je oceniam w swoejej kategorii :) czyli jeżeli film nalezy do kategorii komedia romantyczna to nie rozumiem porównań do jakiś thrillerów czy filmów sensacyjnych :)) to są film z innej beczki ;) więc napisze o wrażeniach po obejrzeniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones