PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 799
ocen
6,1 10 1 85799
5,5 6
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

Dajcie oceny, chętnie zobaczyłbym ten film, ale nie wiem czy się opłaca. Uzasadnijcie swoją
ocenę, proszę!

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

Dałam 5, tak zupełnie żałośnie nie było, ale i nie zachwycił, miejscami wiało nudą, aż strach. Nie przemawia do mnie zupełnie, dla porównania, byś wiedział, czy moja ocena coś Ci da, z tej kategorii, zdecydowanie wolę: To właśnie miłość, Holiday, Cztery wesela i pogrzeb, Powiedz tak, Polubić, czy poślubić, Dziennik Bridget Jones, Moje wielkie greckie wesele.

Bacha85

Dzięki, przekonałeś mnie co do filmu To właśnie miłość.

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

Nie ma sprawy :) Ale jestem kobietą :)

Bacha85

Ups...no to przepraszam, bo mogłem się spodziewać takiej wiedzy na temat filmów o treści romantycznej... :D

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

Albo, po nicku z damskim imieniem :)

Bacha85

Aha...nie domyśliłem się.

ocenił(a) film na 7
grzegorzszuba

Osobiście ogladałam wczoraj i wystawiłam 7 ;) Mi się podobało, lekkie, przyjemne, przeważnie nie naciągane. Lubię filmy z takimi zlepkami wątków. I dziwię się ludziom, którzy twierdzą, że to kopia "To właśnie miłość" gdyż kilka innych komedii romantycznych też ma taki format, a nikt się ich nie czepia (mam tu na myśli filmy takie jak "Zakochany Paryż" czy "Zakochany Nowy Jork"). Z mojej perspektywy - polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones