PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 809
ocen
6,1 10 1 85809
5,1 7
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

A mnie sie nawet podobal. Duzy plus to obsada, bo dawno nie widzialem filmu z tyloma gwiazdami. Drugi plus to motyw goscia z samolotu i sportowca, to bylo faktycznie zaskoczenie. Oczywiscie temat wyswiechtany i nie wnoszacy nic nowego oprocz odrobiny rozrywki ale...da sie obejrzec. W kazdym filmie sa takie sceny ktore utkwily mi w pamieci. Taka byla scena w domu sportowca pod koniec filmu jak i gag tego meksykanskiego kierowcy gdy przez moment zazrtowal ze go boli glowa, kark itp po wypadku. To byl zabawny gag.

ocenił(a) film na 7
dabram17

spodziewałam się , ze będzie lepszy, ale niezła rozrywka. Wielki plus to oczywiście obsada, końcówka mi się podobała.

ocenił(a) film na 7
lauretka

Chciałam iść na to do kina ale nie pasowaly mi godziny i zamiast tego poszłam na "Wciąż ją kocham" i nie żałuje po wczoraj po obejrzeniu "Walentynek" troche sie zawiodłam.Tzn film byl bardzo fajny,aczkolwiek myslalam ze bedzie cos lepszego.Nie mowie tu ze mial to byc film ambitnu bo to komedia romantycza ale i tak zasluguje na 7/10 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones