PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260568}

Walentynki

Valentine's Day
6,1 85 799
ocen
6,1 10 1 85799
5,5 6
ocen krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

a mi się podoba!

ocenił(a) film na 9

bardzo fajnie opowiedziane historie miłosne,obsada też z "górnej " półki! i zdecydowanie jest to film dla zakochanych...

ocenił(a) film na 9
jag0da

Być może banalny, acz coś w sobie miał. I jest to coś innego niż ciągle tutaj wałkowana "obsada"..

ocenił(a) film na 8
stev1989

Jestem mile zaskoczona. Banalny tytuł może odstraszać, ale jak się okazuje warto obejrzeć ten film :) Historia pokazuje różne odmiany miłości - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Można się pośmiać, ale i powzruszać.

ocenił(a) film na 6
jag0da

co jak co fabuła jest banalna i jak dla mnie jest to polaczenie kilku amerykanskich komedii romantycznych. bynajmniej obsada jest niesamowita! nie pamietam drugiego takiego filmu, w ktirym bylby, az taki wachlarz slynnych aktorow :)

ocenił(a) film na 4
jag0da

Oznaczałoby to że ludzie zakochani są z założenia głupi i bez gustu. Nie ma co ich obrażać, moim zdaniem. :)

ocenił(a) film na 7
jag0da

Jestem tego samego zdania - film jest genialny, wspaniale zagrany - jeden z lepszych filmów w tej ktegorii ostatnich lat.
Tak właśnie wygląda świat w dzień walentynek - zakręcony i z wieloma śmiesznymi i smutnymi historiami - Bo życie to nie je bajka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones