PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121950}

Wampiryczne lesbijki

Vampyros lesbos
4,9 448
ocen
4,9 10 1 448
Wampiryczne lesbijki
powrót do forum filmu Wampiryczne lesbijki

3/10

ocenił(a) film na 3

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. W filmie horroru jest jak na lekarstwo a pod względem erotyki to też nie jest to arcydzieło... można popatrzeć jedynie i delektować się urodą Soledad Miranda. Niestety, fabuła jest strasznie bezbarwna, film ma niesamowicie wolne tempo a momenty przyspieszeń (jeśli można to tak w ogóle nazwać) można zliczyć na palcach jednej ręki. Niby film powiązany z wampirami a po jego obejrzeniu wręcz trudno sobie przypomnieć tutaj jakieś wampiryczne ataki - to także wada charakteryzacji. Zmysłowości też ten film nie ma za wielkiej. To tyle ode mnie. Moja ocena: 3/10.

ocenił(a) film na 3
Shady_Yo

Mam podobne odczucia. Połączenie wampirów i lesbijek zapowiadało się bardzo ciekawie, ale niestety w filmie mało co się dzieje, ani jeśli chodzi o horror ani erotykę. Rzadko mówię że film był nudny, ale ten zasługuje na takie określenie.

ocenił(a) film na 3
Shady_Yo

Pełna zgoda i nawet ocena ta sama. Film bez ładu i składu, sceny erotyczne płytkie i ocierające o banał... W zasadzie trudno znaleźć jakiekolwiek pozytywy w przypadku tego "dzieła". Ośmielę się napisać, że światowa kinematografia nic by nie straciła, gdyby ten film nie powstał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones