PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386028}
6,7 174 897
ocen
6,7 10 1 174897
5,9 15
ocen krytyków
Wanted Ścigani
powrót do forum filmu Wanted - Ścigani

Otóż bardzo wiele osób podoczepiało się "podkręcania pocisków" skreslając film na "dno i gniot".
Film to typowa akcja połączona z meega fantazy. Nie rozumiem dlaczego ludziom przeszkadza wymyślony scenariusz.
Film powinien spełniać parę wariantów, dobrze się oglądać, nie być nudnym i przewidywalnym.
W tym filmie najpierw główny bohater zostaje okłamany i wyszkolony przez Zabójców, niby jego ojciec został zabity przez Crossa, okazuje się jednak, że został wyszkolony by zabić ojca i następuje największy zwrot akcji w filmie, główny bohater za pomysłem osoby którą przypadkiem zabił zaczyna wprowadzać w życie swój plan.
-Film trzymie w napięciu, jest w nim conajmniej jeden potężny zwrot akcji <gdy dowiaduje się, że zabił ojca>
-Dobrze się ogląda
-Film odrywa od rzeczywistości i wciela nas w film.

Wiec do cholery nie rozumiem brak doceny tego filmu, jedynym problemem tutejszych krytyków jest BRAK WYOBRAŹNI i tego, by sobie wyobrazić to co osoba tworząca ten scenariusz.
Film jest arealny to prawda, ale czy film musi być realny? Czy film ma mieć standardowe zabijanie z nudą po lini prostej, wybuchy bla bla bla?
Gdyby to była typowa strzelanka z wybuchami w spolownieniu film zostałby zbesztany za standard kinowy, film odbiega od rzeczywistości i mało osób to doceniło.
Twórca scenariusza zadbał o to by widz zobaczył coś nowego, innego od standardowego film typu Stalone, masa wybuchów itp.

Moim skromnym zdaniem ten film zasługuje na mocne 8 za posiadanie najważniejszych cech filmu: zwroty akcji i przedewszystkim DOBRZE się ogląda i odcina od rzeczywistości.
Tyle ode mnie, warto obejrzeć film, bo dobrze został zrobiony i przyjemnie się oglądało ;)

kowal1528

Dla mnie film był bzdurą i tego nie zmienisz.

Chyba, że...


...Incepcja.

ocenił(a) film na 8
jporuba

Nie próbuje zmieniać :)
Wyrażam tylko swoją opinię, za która pewnie stanie nie jeden jak i nie jeden mnie za to zbruka(a raczej ebdzie próbować^^) :)

ocenił(a) film na 10
kowal1528

Staję za Twoją opinią. Dla mnie zarąbisty:)

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Nie rozumiem jednego ludzie nie czepiają się połowy filmów z Stallone, Arnim czy Stathamem a na Wanted nie zostawiają suchej nitki, A to pocisków nie da się podkręcić a to ludzie mają jakieś super zdolności a to to a to tamto. Ludzie tu chodzi o rozrywka w czystej postaci, jest akcja ? JEST, a dodatkowo jakaś fabuła nie bez sensu no i obsada ciekawa. Dla mnie to był fajnie spędzony czas.

ocenił(a) film na 8
Notorious Gomez

A co żeby było ciekawiej owi ludzie besztają te filmy za dokładnie to co mówisz, a w filmach typu Rambo (kamienna mściwa, śmieszna wręcz mina, darcie ryja "AAaaaaaaaaaaa+strzelanie na unlimited ammo") dają 10/10 ;]
To dopiero, by komedia wręcz zanotowana w akcji dostawała takie noty i pochwały, gdzie normalny człowiek przełączy na inny program bo nie da się oglądać takiego badziewia^^

ocenił(a) film na 8
kowal1528

Jeszcze rozumiem narzekanie, jakby film od samego początku starał się być realistyczny, a w środku filmu nagle by zaczęli podkręcać kule, ale praktycznie na samym początku gościu przelatuje między jednym a drugim wieżowcem w międzyczasie zabijając 3 osoby. Dla film świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones