PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312835}
3,9 371
ocen
3,9 10 1 371
War of the Dead
powrót do forum filmu War of the Dead

Zafascynowany "Eksperymentem SS" zacząłem szukać filmów o podobnej tematyce ten był zdecydowanie najgorszy...

ocenił(a) film na 6
Erwin_Rommel

A mógłbyś mi jakieś polecić?
"Eksperyment " to i mój konik i powiem ,że dosyć ciężko jest go "przebić"

Aktra

Bunkier SS z 2001 roku, mało jest filmów o takiej tematyce które byłby całkiem niezłe

Aktra

Dorzucę jeszcze R-Point

ocenił(a) film na 6
Erwin_Rommel

Te dwa akurat widziałam, ale dzięki.
I rzeczywiście- w tej niszy trudno o rewelację. Pierwszy "Outpost " to jednak czołówka

Aktra

Dolina Cieni jest o wiele lepsza.

ocenił(a) film na 6
arkasatana

Kwestia gustu i tego czego się akurat szuka- Ale też jest to zacny film, przyznaję

ocenił(a) film na 4
arkasatana

O tak, zgadzam się. Wbrew temu co się o nim mówi i pisze zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Choć już kilka lat minęło odkąd pewnego listopadowego wieczora miałem okazję go oglądać, wciąż pamiętam tę niesamowitą atmosferę.
Miło, że nie tylko ja tak o nim myślę.

Erwin_Rommel

ja jeszcze nie oglądałem tego filmu ale tu widze nieporozumienie i wpadka "dowodzącego elitarnym oddziałem złożonym z fińskich i amerykańskich żołnierzy. Wraz ze swoimi ludźmi zostaje wysłany na granicę rosyjsko-fińską by zniszczyć znajdujący się tam bunkier i znajdujących się w nim żołnierzy" skoro to jest Rosyjski bunkier wojskowy to powinni znajdować się w tym bunkrze Zombie Faszystów(Wiadomo o kogo chodzi, Sowieci byli faszystami) a nie zombie Hitlerowców (z tego co widziałem na zdj w filmie są Zombie Hitlerowcy) tutaj jest nieporozumienie, w tamtych Regionach Nie walczyli Hitlerowcy z Faszystam tylko Fińskie siły zbrojnie walczyli przeciwko Rosyjskim faszystom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones