PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835969}

War

6,8 165
ocen
6,8 10 1 165
War
powrót do forum filmu War

Gdzie to obejrzeć?

ocenił(a) film na 8

Czy nowe filmy Bollywood, które są świeżo po premierze są gdziekolwiek dostepne w Polsce? Kina, kanały tv, dvd, streamingi... Bardzo chciałabym obejrzeć Super 30, a co dopiero War...

ocenił(a) film na 8
pattycja

Amazon Prime Video ale tylko z napisami angielskimi. (Ostatnio dodali Arjun Patiala, Student of the Year 2, Bharat, Kalank). Pierwsze 6 miesięcy po ok 13 zł, a kolejne po 26 zł) Nowe filmy są również na Netflixie ale niestety nie w Polsce - u nas wszystkie omijają bo nie ma oglądalności, wyjątkiem są Indyjskie produkcje Netflixa te są na Polskim Netflixie w tym kapitalny serial Sacred Games.

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

A i zapomniałem napisać że War będzie w Polskich kinach w większych miastach. Obserwuj kanał na fejsie Bollywood in Poland. Jest nawet zwiastun z polskimi napisami na Yutube :)
#War (in Hindi with Polish & English subtitle) in cinemas this October #Warsaw #Krakow #Lodz #Wroclaw #Gdansk #Poznan #Lublin #Katowice a #bollywoodeuropa release (under license from YRF Intl.)

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

http://www.kinoluna.pl/filmy/war

joker_mroczny_rycerz

Świetne znalezisko. Dzięki. Meldujemy się jutro :)

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

Cholera, przez obowiązki przegapilam totalnie Twoje odpowiedzi i w Lunie tego nie grają :/

ocenił(a) film na 8
pattycja

Ale widzę, że w czwartek w Blue City jest, co za szczęście! Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki!!!

ocenił(a) film na 4
pattycja

A oglądałabyś z napisami po angielsku?
Oglądałam już War i Super 30 na streamingu australijskim. W opisie stronki jest napisane, że legalna z reklamami w trakcie.

ocenił(a) film na 8
ania_ce

Na War byłam w kinie - na wielkim ekranie to coś niepowtarzalnego! I tak, zdecydowanie bym oglądała; dwie pieczenie na jednym ogniu ♡ Podeślesz mi link?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ania_ce

Bardzo Ci dziękuję! :)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pattycja

mały nie nażarty na ch (z napisami)

ocenił(a) film na 8
doob

Chyba nie rozumiem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
doob

Ah, głupia ja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones