PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40170}

Wariatki

Beaches
7,2 637
ocen
7,2 10 1 637
Wariatki
powrót do forum filmu Wariatki

Nie mogę uwierzyć że to film z '88 roku...oglądając go odnosi się wrażenie, że jest nowszy. Niewielu jest aktorów którzy tak jak Bette Midler potrafią wywołać u mnie, i myśle że nie tylko u mnie, tak szczery śmiech, ale i tak zawsze będe w niej widzieć wielki potencjał dramatyczny.

ocenił(a) film na 10
pia125

Dokladnie!
przed chwila przezylem szok .. uwazalem ze film jest gora z przed 4 lat :P
EXTRA !!

ocenił(a) film na 8
llestatt

Super film. Wzruszający i piękny. Szkoda, że tak mało osób go oglądało. Polecam

ocenił(a) film na 9
pia125

szkoda, ze w naszym polskim zacofaniu jestesmy tak daleko. w stanach ten film to klasyka, a "wind beneath my wings" spiewa sie przy wszelkich okazjach od slubow na pogrzebach konczac. swietna gra bette, jak zwykle z reszta. ta kobieta zawsze potrafi mnie podniesc na duchu:) i cudowna barwa glosu, nie moge sie jej nasluchac. dobor aktorow tez niezly, szczegolnie mloda cc bloom - genialna mala:) goraco polecam, nie tylko sentymentalnym i romantycznym kobietom...

GinaG

dokładnie! tam ten film i Midler a przede wszystkim ta genialna piosenka są legendami. Każdy poważniejszy/a znany/a artysta/ka zrobił/a tego cover. Ta piosenka jest normalnie czczona ;D po prostu coś niewyobrażalnie pięknego... a u nas w Polsce? :/ sama się cieszę, że to znalazłam... sama nie wiem jakim cudem, ale dzięki bogu... ta piosenka naprawdę w niektórych aspektach (małych, ale jednak) zmieniła kawałek mojego życia. Niesamowite i szkoda, że ta nasza Polska jest taka zacofana... ciekawe czy dożyję czasów, kiedy będzie przynajmniej w połowie tak rozwinięta jak normalne nowoczesne kraje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones