PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40170}

Wariatki

Beaches
7,2 640
ocen
7,2 10 1 640
Wariatki
powrót do forum filmu Wariatki

ogladasz film a potem on sie konczy a ty nie wiesz o co chodzi, wchodzisz na filmweb i wystawiasz 2

nie polecam serio,

ocenił(a) film na 10
prostareposta

Te odczucie, gdy oglądasz film, który wydaje się przeciętny, a potem on się kończy i nie wiesz o co chodzi, bo odnajdujesz w sobie poglądy nowych emocji, których nigdy nie doświadczałeś. A potem wchodzisz na filmweb i czytając takie posty jak powyższy zdajesz sobie sprawę, jaka głupota potrafi bić od ludzi. I na ile są durni, że epatują tą swoją głupotą myśląc, że to co napisali świadczy o ich wysokim stopniu inteligencji której przecież nie posiadają.

ocenił(a) film na 9
prostareposta

Twoja wypowiedź pozwala domyślać że jesteś typową przedstawicielką pokolenia NIC - dlatego nie dziwi.

ocenił(a) film na 9
prostareposta

Przede wszystkim: "to odczucie"!
A poza tym, skoro nie wiesz o co chodzi, to nie dziwi mnie Twoja ocena.

prostareposta

Komentuję ponieważ poraził mnie pewien błąd. Otóż: TO odczucie; TE odczucia! W liczbie pojedynczej, rodzaju nijakiego w mianowniku(kto, co) i bierniku(kogo, co) będzie zawsze zaimek TO!

ocenił(a) film na 9
prostareposta

z całym szacunkiem ale nie wiem jakim człowiekiem trzeba być, żeby nie wiedzieć o co w nim chodzi!!!! Genialny film, muzyka robi robote :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones