PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505004}

Wasza wysokość

Your Highness
5,5 26 864
oceny
5,5 10 1 26864
3,0 4
oceny krytyków
Wasza wysokość
powrót do forum filmu Wasza wysokość

trójeczka

ocenił(a) film na 3

3 to ocena nieco zawyżona, wyłącznie przez mój sentyment do Zooey i Natalie. Film nie jest nawet
"tak głupi, że aż śmieszny". Jest tylko "tak głupi, że szkoda straconego czasu".

Marecki

Z żalem muszę potwierdzić... Jeżeli to jest "przezabawne", jak napisane na początku, to nie chcę wiedzieć co wg autora jest niezabawne...
Przezabawna to jest seria "HIMYM" albo "Big Bang Theory" a to coś to nawet żałosne nie jest... Szkoda czasu... Lepiej biografię Donalda zgłębić, będzie ciekawiej i śmieszniej...

ocenił(a) film na 3
Marecki

Film jest tragiczny, to prawda, ale z kolei bardzo podoba mi się ścieżka dźwiękowa.

Marecki

Natalie spoko, ale Zooey nawet grać nie umie :(

ocenił(a) film na 10
Marecki

Z komediami tak właśnie jest, że część z nich można albo kochać, albo nienawidzić. Najlepsze przykłady to Monty Python,seria Naga Broń czy South Park. Wasza Wysokość jest parodią baśni, do tego bardzo dobrze zrobioną parodią. Świetny klimat i efekty specjalne, dobra obsada (jak na komedię), a humor... kwestia gustu.

Piszę to tylko po to, żeby była jakaś przeciwwaga w tym wątku, bo pewnie udało się Wam już odstraszyć kilka osób, którym film mógł się podobać.

Btw. pytanie dla fanów sagi Wiedźmina - Wam też główny bohater kojarzy się z Jaskrem?

ocenił(a) film na 3
b4m

Nie pomyślałem o tym wcześniej, ale faktycznie trafne skojarzenie :-)

ocenił(a) film na 7
Marecki

e, "Faceci w rajuzach" też byli "beznadziejni", a teraz to już kultowa komedia ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones